Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zenginim

cempostaci

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

abi adam parasıyla istedgini yapsın,hakkıdır zaten calısıp kazanmıs adam isterse 100lükleri kıcına soksun,mangalda yaksın bize ne..

ama kimsenin zengin oldugunu iddaa etmediği bir ortama gelip ben zenginim pis fakirler sdsfs demek, itici bile degil komik lan :D

görsel sanatlarda herkes amatörce resimlerini paylasiyor,oraya Ara Güler'in girip, bunlar da resim mi lan pis yeteneksizler demesi gibi bişey :D

paran var iyi güzel, de eee bize ne yani, hayatındaki bosluklari böyle şeylerle kapatmaya calıscagina o parani bir piskolog icin falan harca

Abi hepsinde haklısın da.
Dworg efendi efendi link atıyor adam direk işte kız arkadaşlarınıza zenci swingliyosunuz falan diyor yani lol.

Senin yazdığın konularda mı üzüleyim adama yoksa bu kadar leş tier olduğuna mı üzüleyim YO GF GETSFCKED BY NIGAAAZ BRAH diyo lan.
AHAHAHAHH
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

başlık istediğim kıvama geldi bu arada.

şimdi dramalardan drama beğenelim.

inşallah hepimize yetecek kadar trafik gücümüz vardır.

asılın beyler.

Ondan sonra Ridvan naber deyince "abi is guc iste kosturdum yoruldum". Parali paticik yazari oldun da haberimiz mi yok olm ? =)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bir kafa karışıklığını düzelteyim de öyle gideyim. Elin zenginin parasıyla adama kafa tutmaya çalıştığım yok. Şu cümlesine denk geldim Sequo'nun;

Sequo said:

dsici said:

Sequo said:

dsici said:

Ya forumun geneli ogrenci yada yeni mezun olunca boyle tiplere mekan bos kaliyor dabiii

Hayırda genel müdür yada ceo olsan ne değişcek hangisinde 458 var pis fakir :)

bişi değişmeyebilir de bu demografiklere sahip forumda görgüsüzlük yapmak daha kolay olur onu demek istedim başka bi yerde olsa suratına tokatı çarpar yollarlar

Bi forumu örnek göster orada yapayım :D Bol zenginli olsunki challenge sarsın.

Ve "rich kids on instagram" grubu var challenge için demek için de şu mesajı attım

Dworgian said:

abi işte gidip instagramın zengin ufaklıklarıyla aşık atmaya çalış madem challenge arıyorsun =)

Ha gerisi geldi de ana olay şu diyalog. Adamın çalışıp kazanmasını takdir ettiğimi de söyledim ayrıca ki yalan değil. Sadece "bu davranışı tuhaf" dedim bu sefer de karakter analizi yapıyor oldum lol.

Neyse. Bu kendimi ifade etmeye çabalama huyumdan da vazgeçemiyorum. Haftasonu başladı gideyim artık cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

Sana demiyoruz kardeş zaten
nutrition şanssız gibi fakir rage e giren zavallılarla dalga geçiyoruz

Dworgian said:

Ben bir kafa karışıklığını düzelteyim de öyle gideyim. Elin zenginin parasıyla adama kafa tutmaya çalıştığım yok. Şu cümlesine denk geldim Sequo'nun;

Sequo said:

dsici said:

Sequo said:

dsici said:

Ya forumun geneli ogrenci yada yeni mezun olunca boyle tiplere mekan bos kaliyor dabiii

Hayırda genel müdür yada ceo olsan ne değişcek hangisinde 458 var pis fakir :)

bişi değişmeyebilir de bu demografiklere sahip forumda görgüsüzlük yapmak daha kolay olur onu demek istedim başka bi yerde olsa suratına tokatı çarpar yollarlar

Bi forumu örnek göster orada yapayım :D Bol zenginli olsunki challenge sarsın.

Ve "rich kids on instagram" grubu var challenge için demek için de şu mesajı attım

Dworgian said:

abi işte gidip instagramın zengin ufaklıklarıyla aşık atmaya çalış madem challenge arıyorsun =)

Ha gerisi geldi de ana olay şu diyalog. Adamın çalışıp kazanmasını takdir ettiğimi de söyledim ayrıca ki yalan değil. Sadece "bu davranışı tuhaf" dedim bu sefer de karakter analizi yapıyor oldum lol.

Neyse. Bu kendimi ifade etmeye çabalama huyumdan da vazgeçemiyorum. Haftasonu başladı gideyim artık cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

dasaaa said:

wastyrx said:

Ha birde forum olarak dedim ben misal dasaaa var baya fakir ona da laf etmiş oluyorsunuz.....,,,,,.....

net fakirim lan.

foruma girdiğimde tek başıma ortalamayı aşağı çekerim. 4x4 sequo gücünde fakirim.

Kalbin zengin bebegimssss<3

yok be..

kalp falan bile olmayabilir. bildiğin kum keseciği var onun yerine.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...