Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zenginim

cempostaci

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

bu adama niye prim akıyor paticikte ben anlamadım lan. kaçırdığım bir şey mi oldu söyleyin bilelim? yoksa arabayla artislik bir tek bana mı bu kadar boş ve bayat geliyor.

Ya ciddi ciddi cevap vereyim ben buna.

Oncelikle adamin tarzi rahatsiz edici degil. Belki ben yanlis degerlendirdim ama adamin "pis fakiri" bile egodan uzak bir soylem gibi geldi bana, kabul ettim direkt. =)

Ikincisi bu gerekli gereksiz kuduz kopek gibi saldiran paticik tayfasindan o kadar gina geldi ki, oyle tipler yerine boyle geyigi daha cekilir adamlarla konusmak daha makul hale geldi.

Yine ayni sekilde adamin bulundugu konulari bu raddeye getiren forumun oz hiyarlari. Adam efendi efendi takiliyordu Patinaj bolumunde. Araba hastasi, belki kendi gibi tipler bulur umuduyla geldi, onun yerine "kimin feykisin" ve "bana ekran karti al orospun olayim" tavriyla karsilasti.

Zerre kadar tanimisligim, selam verip almisligim yok bu arada, tamamen denk geldigim konulardan edindigim fikir bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi adamın gelişi ve sonradan rage e maruz kalmasını anlarım da, "pis fakir" lafında bile bir samimiyet fln bulamadım açıkcası. Adamın parası var, burada da kendi dengi adamlar yok ego tatmini yaşıyor gibi gelio bana. Ha derdi o değildir gerçekten geyiktir ama işte internet ortamı olunca sadece yazıdan tahlil zor oluyor biraz.

Misal bu arkadaşın kendi dengi insanların (ekonomik olarak sadece) olduğu bir ortamda "ehe bakın bugün ne aldım" diye giysi fişi post edeceğini sanmam. Zira alacağı tepki orada "eee?" olur. Burada ise üstüne türlü laf dönüo
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

wastyrx said:

Ha birde forum olarak dedim ben misal dasaaa var baya fakir ona da laf etmiş oluyorsunuz.....,,,,,.....

net fakirim lan.

foruma girdiğimde tek başıma ortalamayı aşağı çekerim. 4x4 sequo gücünde fakirim.

Kalbin zengin bebegimssss<3
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Fakirler sarmış 4 bir yanımı siz çakma legolarınızla oynarken video çektim sizin için:P

http://www.youtube.com/watch?v=-3ZocuMkEio

hiç beklediğim gibi çıkmadı bunun tünel sesi, stock egzos mu?

m3, m6 inletiyo tünelde, ona göre çok zayıf kalmış be.

hangi şehirdesin sen? şaka maka 1-2 tur gezdir bizi cidden bu varsa sende . benzinini atarız kanka np. gdfhgdfhdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...