Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

sokacam bugına da oyununa da ya.

1 hp ye indirdim herifin minionu. arcane shot attım sonra. ölmeyip hpsi de fullendi elemanın.

turn'u erken bitirmeyecekmişsin demek ki. hamleyi sonra yapınca o turn içinde saymıyor meh.

hiç başıma gelmedi valla. yapacak çok hareket varsa, hareketleri stackleyip sonra end turn diyorum her seferinde neredeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi hunter ana ağlatıyor ya... tabii gerçi ballı da hunter olması lazım

coin ile buzzard açıyor alıyorum, üstüne 1 buzzard daha açıyor, onunla 2 veya 3 kart çekiyor, onu da alıyorum, arada 15 damage falan yiyorum. sonra tamamen board controlünü elime geçiriyorum, eline hem secret geliyor hem de secret ile durability kazanan weapon, tam ona rağmen ucu ucuna 1 turn ile üst üste 9 ve 15 vurup yenicem, bu sefer de animal companion ile charge'lı domuz çıkarıyor balına ve yeniyor.

öeh dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Grast said:

Heallenmiyor zaten. Bu turn health'i 1 e indiriyor. Turn sonunda healthi eski halini alıyor.

güzel arkadaşım bug orada var zaten. turn başında 3 hp'si olan mobun hp'yi 1 e indiriyorsun bunla, arcane shotla ölmesi gerekirken end turn'e erken bastığın için ölmüyor, 3 de olmuyor hp 6 oluyor.

şunun neresini anlamadıysan sor bir daha anlatayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...