Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

benim mailboxımı değil modları spamleyin ozaman :D

Şu yazıyı bi mod bu topicin ilk mesajının en başına koysun bold bi şekilde, bende blizzarda cevap yazıp keyleri burada fansiteda dağıtıoz gibisinden keklemeye çalışacam.

We are giving away more Hearthstone keys! To enter the giveaway, follow up with a comment on this topic. We'll we randomly drawing winners!
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

benim mailboxımı değil modları spamleyin ozaman :D

Şu yazıyı bi mod bu topicin ilk mesajının en başına koysun bold bi şekilde, bende blizzarda cevap yazıp keyleri burada fansiteda dağıtıoz gibisinden keklemeye çalışacam.

We are giving away more Hearthstone keys! To enter the giveaway, follow up with a comment on this topic. We'll we randomly drawing winners!

baa da vir, octavariuma para virmek istemiyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ya gençler anlatamıyorum herhalde, şu anda elimde key yok.

Blizzard yakında 2. postayı sallayacak ama öncelikle ilk posta keyleri nasıl dağıttınız gibisinden soruyorlar. Mail atmam lazım şurada dağıttık fln die. Çakmada olsa aha böle contest yaptık filan diyebilmem lazım.

Onun için bölüm modunu spamlayın konu başlığınu değiştirsin geçici olarak "Hearthstone [Beta Key Giveaway]" gibisinden bide en başa yukarda verdiğime benzer bi contest intro yazısı koymamız lazım. Tabi blizzard YERSE.
Sosyal ağlarda paylaş

hacı lütfen bana bir tane key ver, bak kendim için istemiyorum ama bir arkadaşım var sabah akşam merhabadan önce key istiyor, senden aldığım keyi 3 kişi ortak kullanıcaktık içleri öyle hearthstone dolmuşki ikisi yanyana 2 stream (bi kungen bi tanede çekik yandanyemişgen) + oyunu açıyorlar ve yetmiyor bir key daha lazım.

ps: ben bu mesajı yazarken senin mesajını görmüş ben daha yazamadan "key verebilirmiş koş koş" dedi. öyle ağır stalk mevcut. pls help
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

/summon sam

said:
Ya gençler anlatamıyorum herhalde, şu anda elimde key yok.

Blizzard yakında 2. postayı sallayacak ama öncelikle ilk posta keyleri nasıl dağıttınız gibisinden soruyorlar. Mail atmam lazım şurada dağıttık fln die. Çakmada olsa aha böle contest yaptık filan diyebilmem lazım.

Onun için bölüm modunu spamlayın konu başlığınu değiştirsin geçici olarak "Hearthstone [Beta Key Giveaway]" gibisinden bide en başa yukarda verdiğime benzer bi contest intro yazısı koymamız lazım. Tabi blizzard YERSE.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...