Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

Ozan said:

Sinir oldum, sürekli gelen kullanamadığım flamstrike bir türlü gelmedi, karşımdaki tüm alana adam dizip yendi. Hepsi 2-3 health...

flamestrike en sevdiğim kart. başlangıçta gelse bile değişmiyorum çünkü çok op bir kart ve şansa bırakamıyorsun ileride gelip gelmeyeceğini.

karşımdaki bir heyecan diziyor böyle tam oyunu bitirecek, çat temizleniyor ortalık.

flame strike ı spell power ile güçlendirip 6-7 dmg e çıkardın mı keyfinden yenmiyor ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Ne diyorsunuz bu desteye? Aldigim tun oyunlari 7. ya da 8. turda kazandim ama oyun cok uzarsa kaybediyor genelde.

Ranked'da bunla oynuyorum.

Tum yaratiklar Beast taunt veren Hunter yaratigi disinda. O da beastlere bonus veriyor zaten. Guzel uyum oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
10 kristal birikmeden hizli davranip yenmen destenin tek olayi, ona odaklandim. Oyun uzarsa 7 ya da 6 cristalli kartlari oynayip, charge'i verip bitiyorum genelde 10. tur olmadan.

2'lilein coklugu 1 attack bonus veren kartlari oyuna surup bir turda bir suru hasar vermek. Sonra da burn kartlariyla oyunu bitirmek.
Sosyal ağlarda paylaş

gerge de dövdü beni fgh spell dmgli 2 fireball gelince mal oluyor insan.

diğer classları da az buçuk oynadım mage'e nerf önerisi yapayım

4 manaya 6 dmg fireball 5 dmg olmalı veya 5 mana olmalı. flamestrike dmgi ya 4 e düşmeli ya da 2 mana overload falan vermeli. shaman'da öyle mesela. boktan aoe skili bile overload veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...