Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

birkaç maç izledim. onun dışında takip etmedim, yanlış veya eksik bilgim olabilir.

mobile bu tarz ve rafine kombosunu tıkır tıkır işletebilecek bir oyun lazımdı. blizzard 12'den vurmuş gibi.

gameplay olarak hedef kitle için şahane olmuş. metanın metasını yapmadan hızlıca oynanacak falan. bir de damageın turn sonu yok olmaması, taunt olmayınca direkt atak verebilmek falan yakışmış. aynı karttan 2 tane limit denmiş, doğruysa o da isabetli.

oyuncular arası trade olmaması en büyük eksiği herhalde. tam çakal :) bu durumda x kişisi istediği decki kaç paraya yapabiliyor ve deckleri ne kadar sıklıkla yenilemek zorunda bırakılıyor gibi hesaplar lazım. bazı mobil oyunlar bu iş modelinde 150-200 lira geçirebiliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

community trade yerine store crafting olmasının şöyle bir güzelliği var, dust yapıp sonra gidip çatır çatır kart yapabileceksiniz.
trade olsa mesela, fiziksel mtg'de bazı kartlar şu anda 100-200 dolar aralığında, öyle eski mox'lar falan demiyorum, yeni kartlardan bahsediyorum. büyük saçmalık. niye çünkü demand çok yüksek ama supply limitli.

şu anda blizzard'ın store'da supply limitsiz, istediğin kartı git çatır çatır craft et.
Sosyal ağlarda paylaş

ama orada oyuncular da kazanabiliyor. ekmeğimi şu hearthstone'dan çıkarmak isterdim :P böyle bir nevi serbest piyasa. wizards gelip sana 200den satmıyor. blizzard boss drop falan diye turuncu kart koyar birşey yapar diye korkar bu oyunu oynayan insan evladı sdfsdf.

istediğin kartı craft edebiliyorsan o da güzelmiş. ben şimdi beleşçi olup, grindlayıp istediğim decki 100% tamamlayabiliyorum doğru mu? öyleyse gayet makul.
Sosyal ağlarda paylaş

5 win = 5 gold ,
Daily mission = 40 gold veriyor.

Booster pack ise 100 gold tutuyor ve 5 kart çıkıyor içinden.

1 haftada her gün oynayıp 200-220 win (lol) falan yapsanız 480-500 goldunuz oluyor

yani hayvan gibi oynayıp 20-25 kart alabiliyosunuz haftada , bu emeklerinizin para karşılığı yaklaşık 7$

Öte yandan 150g ile girilen arena da 7-9 win falan yaparsanız 3 lossa erişmeden , hem booster pack hemde paranızı iade alıyosunuz sanırım (belki daha fazla ?).

Sosyal ağlarda paylaş

hayır bir de 40 tane booster (toptan alınca) 50 dolar. 40 tane booster alınca, içinden legendary çıkmazsa bilgisayarı tabletı kırarsın sinirden sdfsdf. parayı verip düdüğü çalamama ihtimali var.

içinden banko epic, banko legendary çıkan booster kategorileri olmadığı sürece kazanan kotick oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

dust hesabı yapınca deckte 1 tane legendary kart için ortalama 40 booster açmak lazım.

daha bunun aynı kartın ikincisi var. epic kartlar var.

parayı veren düdüğü çalacak :)

legandaryler tek kart limitli. bide direk gelen decklerde fena deil.

olay tabi arena gibi gözüküyo, asıl heycan orda dönücek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Blizzard olayiyla kazandigi da o kadar dogru ki ama. Hepimiz oynayacagiz, MtG gibi oyunlari zaten oynamiyor olanlar da buyuk ihtimalle en azindan bir 20-30 TL yatiracak. Hatta ben de yatiririm su 9.99$'lik booster paketini alip. Ama varolan TCG oyuncularini tutabilecegini sanmiyorum hala. Cok basit gibi oyun.

Simdi son bir saatimi yapmaya harcadigin mono-black standart destemi denemeye MTGO'ya giriyorum, buna baktigim uzere deste yapmak icin o kadar kasmak gerekmeyecek hic. 500 kadar kart var zaten, bunlarin belki 200 tanesi kullanilabilir, destede 30 kart var. MtG'nin block'lari gibi ki RtR blogunda 659 kart var, Hunter bilmem ne gibi kisitlamalar yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...