Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

tekrar soruyorum başlığın son sayfasında ne görmeyi umuyorsunuz dizinin son bölümüyle ilgili yorumlardan başka?

hayır başka birşeyin spoilerını yerseniz tamam eyvallah, ama her dizinin başlığında bu saçmalık yaşanıyor. son sayfaya girip postları okuyor paşam son bölümü izlemeden sonra qq.
spoiler yemek istemiyorsanız girmeyin yani bu kadar basit.

ben iron man 3 ü henüz izlemedim ve başlığına girmedim 2 haftadır. gayet basit, herhangi bir uzvum da düşmedi girmedim o başlığa diye.

sevgili ebedi haksız, önceki sayfadaki yazıma bakıp hala bunları söyleyebiliyor musun? milletin rahatını bozmaya hakkı yok başkasının.
ha ben sizin gibiler yüzünden girmiyorum izlemedikçe zaten. o yüzden bana o şekilde saldırmaya kalkma.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün şunu farkettim bazı karakterli sırf oyuncusu meşhur diye senaryoyu değiştirip oynatmaya devam ediyorlar. üstüne üstlük xunn un dediği gibi anlamsız sahnelerle dolduruyorlar kitabı 2 ye böldükleri için. Bunun yerine gerçekten seyir zevki olacak sahneleri koysalar daha unutulmaz bir yapım çıkar ortaya. bunun yerine 35 dakika aptalca seks sahneleri izletiyorlar. dizi plot holelarla dolu falan.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Sparkcaster said:

tekrar soruyorum başlığın son sayfasında ne görmeyi umuyorsunuz dizinin son bölümüyle ilgili yorumlardan başka?

hayır başka birşeyin spoilerını yerseniz tamam eyvallah, ama her dizinin başlığında bu saçmalık yaşanıyor. son sayfaya girip postları okuyor paşam son bölümü izlemeden sonra qq.

ben iron man 3 ü henüz izlemedim ve başlığına girmedim 2 haftadır. gayet basit, herhangi bir uzvum da düşmedi girmedim o başlığa diye.

sevgili ebedi haksız, önceki sayfadaki yazıma bakıp hala bunları söyleyebiliyor musun? milletin rahatını bozmaya hakkı yok başkasının.
ha ben sizin gibiler yüzünden girmiyorum izlemedikçe zaten. o yüzden bana o şekilde saldırmaya kalkma.

ya gözünü seveyim hala aynı muhabbet mi ya?

kullanma vizyon bölümünü lütfen

hayır bu sabun alıp bu neden yenmiyor demeye benziyor.

amma uzattınız spoiler muhabbetini, dizi hakkında tartışma başlığı burası, izlemediysen yeni bölümünü, tartışacak bir şeyin yok demektir değil mi?

hayır şimdi anlıyorum wot spoiler döşeyenleri size. hakediyorsunuz çünkü.

banlanmayacağımı bilsem hayvan gibi yazıcam her yere.
Sosyal ağlarda paylaş

öfff amma qq dönmüş sayfalarca
abi bi öğrenemediniz şunu,

bakın şimdi, haksız haklı önemli değil.
diziyi/filmi/bişeyi deneyimlemeden ( izlemeden okumadan vs ) onunla alakalı bişiler okursanız, %100 spoiler yersiniz.
fragmanlar genelde spo doludur ama izlersiniz.

ben izlemem merak ettiğim bi filmse genelde.
dizi pazar çıkmış, bugün forumda topikin uplandığını gördüm, ha dedim konuşuolar.

girmedim bile.
herkes spoda konuşsa ne göreceksiniz?
hiçbişe.

kendi iradesizliğinizi moral faggotrye dönüştürmenin manası yok.

hayır yani ne göreceksiniz o durumda sölim

"AAHAHAH ÇOK İİDİ YAA
"OFF ÇOK KÖTÜYDÜ"

bunun için topiğe girmeye gerek yok ki, bunun çıktısını alın duvara yapıştırın tamam işte
Sosyal ağlarda paylaş

@xaenin

2001'den beri üyeyim bu foruma aktif bir şekilde.

ve senin gibiler yüzünden aynı hesapta kalamadım.

bunun nezaketle falan alakası yok, dünya sizin etrafınızda dönmüyor.

kendinizi o kadar değerli sanıyorsunuz ki şuraya yazdığınız tek kelimeden bile karakter analizi yapabilir ismail yk.

bir şeyler biliyorum diyeninizde tatava.

hesapla bakayım 2001'den beri ne kadar zaman olmuş.

işiniz gücünüz yok ben daha çok üyeyim, ben süperim, ben herkese laf sokarım.

yancılık sana yakışmıyor bu arada, adam olda kendi düşüncelerini dile getir, belki o zaman önemsenirsin biraz.

ha şunuda söyleyeyimde sonra yok o oldu bilmemne olmasın, bundan sonra yazdığın herhangi bir mesaja cevap verecek değilim, şunları söyleyerek bile sana zaten büyük bir iyilik yapmış oluyorum.

git crit yemiş kedi gibi ağla flm banlatırsın elbet.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

sabonis said:

Sparkcaster said:

ya gözünü seveyim hala aynı muhabbet mi ya?

kullanma vizyon bölümünü lütfen

hayır bu sabun alıp bu neden yenmiyor demeye benziyor.

amma uzattınız spoiler muhabbetini, dizi hakkında tartışma başlığı burası, izlemediysen yeni bölümünü, tartışacak bir şeyin yok demektir değil mi?

hayır şimdi anlıyorum wot spoiler döşeyenleri size. hakediyorsunuz çünkü.

banlanmayacağımı bilsem hayvan gibi yazıcam her yere.

Xaenin said:

3 aylık adam gelmiş 11 senelik adama vizyon bölümünü kullanma diyor abi zaten nezaket ve terbiyeden boşu boşuna bahsediyoruz. Dağdan gelip bağdakini falan kovuyor millet.

aynen işte ne desek boş. bu tip "boş" adamlar doluyor forum. hayır işin komiği bu eleman her konuda yazdıklarıyla neredeyse zarar.

ama bak görüyorsun zamanında hesabı banlanmış. ama senin benim yüzümden banlanmış. yoksa çok uslu çocuk kendisi, hani hiçbir hakareti falan haketmiyor, milletin tepkisini çekmiyor, kıllık çıkarmıyor. biz durduk yere onu banlatmaya çalışıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Lafı her yiyen de 2001'den beri üye anasını satayım. Benim gibiler yüzünden aynı accountu tutamadıysan, banlandıysan senin hatan, ben ne yaptım. Forum kurallarını belli ki algılayamamışsın, önce banlanmışsın şimdi de vizyon bölümünden spoiler tagi istiyor diye adam kovmaya kalkıyorsun.

Adam kendini banlatmış, ben 2 bölüme modum TW'yim senelerdir ama hatalı ben oluyorum.

edit: hakaret ettim, gerek yok. Onu editledim, düşük seviyeye daha fazla katkım olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...