Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

En buyuk mantıksızlıklardan biri baelishin sansaya senide yanımda (nerdese uluorta) götürcem demesi aslında ama kimse değinmemiş.ilerde sorun olur heralde.

Brotherhoodun gendryi satması hiç olmadı ya yakıştıramadım çok ağır bi değişiklik olmuş.melisandre arya konuşması flnda çok gerksizdi.

Jamienin de tek evil acti brani aşşağ atması denebilir onda da kendince sebepleri var desek ronaldo gibi mümine bağlayabilirz jeymiyi de..

Great Jon nerde:(

Sosyal ağlarda paylaş

Rukin said:

En buyuk mantıksızlıklardan biri baelishin sansaya senide yanımda (nerdese uluorta) götürcem demesi aslında ama kimse değinmemiş.ilerde sorun olur.

Brotherhoodun gendryi satması hiç olmadı ya yakıştıramadım çok ağır bi değişiklik olmuş.melisandre arya konuşması flnda çok gerksizdi.

Jamienin de tek evil acti brani aşşağ atması denebilir onda da kendince sebepleri var desek ronaldo gibi mümine bağlayabilirz jeymiyi de..

Great Jon nerde:(

adam kendi kuzenini boğarak öldürdü

Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

bence baya iyi bölümdü

screwy said:

iyiydi ama sevismeleri izleyemedim bolumu labda izledigim icin eve gidince sevismeleri izliyim rahatca.

Sparkcaster said:

3 sezonun en kötü bölümüydü sanırım

Bekliyo ki birileri övsün ondan sonra gelip yazıyor daha ilgi çekici daha provokasyonlu olsun diye barzo.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...