Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

HarveyQuinn said:

Noyzura said:

Jaegerjaquez said:

dueli 10 numara yapmış adamlar abi nası durgun bölüm :D

"ölüm dediğin nedir gülüm, war'a geç resleyim" yapmışlar abi asdkljlasdka

abi kılıcı yakmasaydı kırılmazdı orda ama yakmasaydıda fazla dayanamazdı :( beric reis :(

o adam haksız da olsa alırdı zaten onu her türlü

Sosyal ağlarda paylaş

ceymi blöf yapıyor, kendini kaçırttırıcak
bunca şeyin ardından serseyi asla başkasıyla evlenmez, zaten beyliş alıp götürmeye niyetli öle kaparlar olayı.

khaleesi iyi hoşsunda ağlamasan her seferınde zayıflık o be

aryanın yanındakı cocuk kralın oglu oldugunu bılmıomu?

Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

Seele said:

Ygritte'in götü

simdi zayif, meme az, tamam ama iyiydi simdi gercekci olalim. Ben keyif aldim sizi bilemem.

Theon Greyjoy

lan adam nasil oyuna geldi gozlerim doldu.

Jaime Lannister

O elini alirlar...

bölümde theon varmıydı yaaa

yoktu ama sanırım bir sonraki fragmanı da izlemiş olbilir orda gösteryordu
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

blackwater da mandon moore öldü, hound gidiyo boros blount görevden alınıyo aerys dorne da

şu an 2 kingsguard var KL de, hedeflenen seyirci kitlesi bunun anlamsızlığının farkına varabilecek iqya sahip değil ama ortalam üstü iq sahiplerine de saygıları yok.

Sevgili Sparkcaster.

Ben dediğim bu detaya takılmadım, fark etmedim bile. Ki doktora hocam benim genelde matematiksel tartışmalarda vs en ufak detaylara takılan ve herşey %100 kesin açık olmadan geçmeyen biri olarak nitelendirdi bir çok kez. Sen sadece kitabı okuduğun için bu detaya bu kadar takılıyorsun ben ise takılmıyorum. Dahi olduğumu da iddia edemem ama tahminen IQum ortalama üstüdür.

Diziyi sevmiyorsun anladık, diziyi sevmemene rağmen (hatta nefret etmene rağmen) her seferinde izliyorsun bunu da anlamaya çalıştık anladık. Diziyi her hafta herkesten önce izleyip gelip diziyi kötüledin, insanların keyfini kaçırmaya uğraştın onu da anladık. Ama artık olayı diziyi seven ya da bu detaylara takılmayan insanların IQ seviyesini aşağılayacak hale getirdin olay fat nerd rage olmaya başladı iyice. IQ seviyeni bilemem ama EQ seviyenden şüphe duymaya başladım zira bir grup insanla (paticik) sosyal etkileşim kurabilmek istiyorsan onların zevkine genel oalrak saygı duymalısın. Onların zevklerini kaçırmak için bozuk plak gibi sürekli aynı şeyleri tekrarlamak ya da zevklerinden ötürü onları aşağılamak iyi bir sosyalleşme stratejisi değil. Ha herkesle sosyalleşmek zorunda değilsin ama inatla her hafta buraya gelişinden anlıyoruz ki sosyalleşmeye çalışıyorsun burda.

İyi forumlar
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...