Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

tyreller sadece 100k adama sahip. her lekesizin 12 adam gücünde olması lazım. bilemiyorum öyle midir. ama ejderler var tabi ki ama onların büyümesi çok uzun sürer

aslında uzun sürer diye kodlanmış kafaya ama dizide baya hızlı büyüyolar lan? hatta "çok hızlı büyüyor hergeleler" gibi bişey demişti sanırım guardzone'daki eleman
Sosyal ağlarda paylaş

@calimero

whip danyde olsada bilmiyorum ama ordunun craznys e uyma ihtimali var sanırım.hani ejder herifi yakana kadar unsulliedler bi hareket yapmıyo zaten.Bide daha öncede söylemiştim bütün ordusunu alabilecek kadar zengin biri çıkmamıştır daha önce bukadar savunmasız kalmamıştır onun için.var yani bisürü bahane

Sosyal ağlarda paylaş

oh baby

dragonlar unutulmuş. güçleri hatırlanıyor ama karakterleri unutulmuş. o yüzden herkes dragonlara karşı bi noobluk yaşıyor. milletin sağda solda dragonlara pet muamelesi yapmasının sebebi bu.

ordunun da adama direk saldırması söz konusu değil anladığım kadarıyla. dany adama saldırmalarını isteseydi emri dinlemeyebilirlerdi belki.

Sosyal ağlarda paylaş

Rerore said:

Bu seZon sex yok ya

yapilan en dogru degisim

gece nöbeti litırili bitti akgezenler gelince ne olacak acep yabanıllarda saldiri plani içerisinde kıtada iç savas varken kuzeyden ve dogudan gelen ihtilaf devletleri ortaligi iyice kizistiracak

spark yüzünden kitabi okumaya basladim Jon Kar diyolar Kışyarı diyorlar Yabanıl diyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

@calimero

whip danyde olsada bilmiyorum ama ordunun craznys e uyma ihtimali var sanırım.hani ejder herifi yakana kadar unsulliedler bi hareket yapmıyo zaten.Bide daha öncede söylemiştim bütün ordusunu alabilecek kadar zengin biri çıkmamıştır daha önce bukadar savunmasız kalmamıştır onun için.var yani bisürü bahane

para olsa da olmasa da bütün ordunu verip savunmasız kalmak tam komedi, az sayıda asker kalmıştı ki onları da fazla kayıp vermeden dağıttılar. "paran tam olarak 122'sine yetiyor" kadar ince hesap yapan adamların bunu öngörememesi olacak şey değil.

ayrıca ejder de o cüccük haliyle şehrin bütün savunmasına bedel değil. geleceğe yönelik yatırım yaptılar onu anlıyoruz ama danaryos'da 2 ejder daha kalacağını biliyorlardı. hani ejderlerin hepsini alsalar belki anlaşılabilir "onlarla savunuruz kendimizi" diye de dohtor bu ne

türkiye şimdi bir nuke için bütün tank kuvvetini devretsin onun gibi bir kafa.

Sosyal ağlarda paylaş

@sam

adam sehrin tum ordusunu vermiyo, zaten satmak icin egittigi kole ordusunu veriyo. sehrin askerleri ayri. onlarla savasiyolar zaten icerde. tabi sanki sadece 10 adam oldurup sehirden cikmislar gibi gozuktu dizide.
bir de orda oturmus bi kole duzeni var, adamlar koleleri satin alanin oraya geri saldiricagini hic dusunmuyo dogal olarak. yuzyildir yaptiklari is kole egitip satmak. ejderhayi da ayni kafada dusunuyo, satin aldim artik benim komutlarimi dinliycek saniyo.

Innuendo said:

cnbce de izleyen var mi? hic izlemedim o yuzden ne kadarini kesiyorlar? kufurleri sansurluyorlar mi?

cnbce de miydi bilmiyorum da, bi kanalda 5 dk gordum, yukarda karaktersizin dedigi gibi jon kar, akgezenler, kisyari falan diye herseyi cevirmisler. igrenc olmus
Sosyal ağlarda paylaş

sam hiç anlamıyorsun bu işten de ha.

Kurnaz bir adam olsaydı yabancı bunlar, nasıl olsa anlamazlar düşüncesiyle yanlarında konuşmazdı. Ejderhanın köle gibi tepki vereceğini sanacak kadar mal bir adamdı o. Binerim üstüne, vururum kırbacı diye düşündü.

Ayrıca gerçekten ejderha görmüş olmanın, üzerine sahibi olacak olmanın o kadar aç gözlü bir köle tüccarında yapacağı etkiyi hiçe sayıyorsun.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...