Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

zeper said:

evet Arya ile olan ilişkisine ben de bitmiştim.Nerdeyse gel benim kızım ol diyecekti o kadar benimsemişti.Çok babacandı orda...ama tabi kitapları okuyup karakter tahlili yapmak lazım dizide sanırım biraz yüzeysel kalıyor bir çok şey...

Cuce said:

Tywin bi kıyamayıp oğlumsun benım gıt hand of the kign olş dediğinde biraz bişeye benziyodu o akdar, az bucuk arya ile ilişkiside işte ehti, yoksa seerefsizin ödne gideni

adam adam akıllı bir çocuğa hasret kalmış ne yapsın bütün çocukları sorunlu
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha ben de gittim wikiye baktım..çok feciydi..8.0 şiddetinde en az 4 spoiler yedim. 4 ü de ana karakterlerle ilgili..artçı şoklar da vardı tabi akabininde.Film izler gibiydi..Aa bu olacakmış aa şu olacakmışş hiii o öyle mi oluyoo şeklinde wikipedia song of ice and fire sayfasının sonunda kaynakçalara bakarken buldum kendimi..:=(
spoiler addict olmuşum da haberim mi yok acaba?
Ardeth said:

Lectre said:

spoiler istersen öm at, veremiyorum spo burada diye içime oturdu kaç gündür yemin ederim. böyle hepinizin şevkini kırasım var :D

wikisinden ben spoilerın allahını yedim zaten robb stark konusunu okurken daha da spoiler istemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

ahaha ben de gittim wikiye baktım..çok feciydi..8.0 şiddetinde en az 4 spoiler yedim. 4 ü de ana karakterlerle ilgili..artçı şoklar da vardı tabi akabininde.Film izler gibiydi..Aa bu olacakmış aa şu olacakmışş hiii o öyle mi oluyoo şeklinde wikipedia song of ice and fire sayfasının sonunda kaynakçalara bakarken buldum kendimi..:=(
spoiler addict olmuşum da haberim mi yok acaba?
Ardeth said:

Lectre said:

spoiler istersen öm at, veremiyorum spo burada diye içime oturdu kaç gündür yemin ederim. böyle hepinizin şevkini kırasım var :D

wikisinden ben spoilerın allahını yedim zaten robb stark konusunu okurken daha da spoiler istemiyorum

ben daha 1. sezondan yedim o spoilerları

awoiaf çok tehlikeli bir yer. bir kere okumaya başladın mı duramıyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...