Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MLG Winter Championship

_Spartacus_

Öne çıkan mesajlar

hepimiz hayatın sillesini yemişşiz abi, ne yenmesi.

bu arada kespa oyuncularnın baneling vs marine(king) dönemini yasamamıs olmaları cok belli ediyo kendini. zamanında jinro'nun en kötü performasnlarında bile sahnesini yaptığı marine silitleri göremiyoruz kespa terranalrında. hele flash gibi mekanik canavarı oyuncularda iyice belli batıyo bu eksiklik.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

o degil o kadar bekledım bekledim final macini izlerken uyuyup kaldım ya la :D

bir ara nba maci izlerken böyle oluyordu all-star'ı final serisini kaciriyordum :D

nasıl gecti ?

çok heycanlı değildi ya bence. flash her rush atışında yendi life'ı. life'da late game fake'i verip mid game de ezdi flashı.
hiç kapışma yoktu hep bi taraf bariz üstünlük sağladı.

ben en çok mc vs mvp bir de flash vs innovation maçlarından keyif aldım ya.
Sosyal ağlarda paylaş

lan karizmadan bu kadar uzak bir adamın sc'de buralara gelmesi affedilir gibi değil. herif maç aralarında bildiğin kulağına serçe parmağını soktu, burnuna işaret parmağını yetmedi tırnak falan yedi ya lan. şerefsizim tiksindim heriften.

nerede o eski şampiyonlar nerede bu velet.

bu arada cücenin gözlem fevkalade doğru. flash gibi adamın b.linglere bu kadar ünite kaybetmesi affedilir gibi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

hepimiz hayatın sillesini yemişşiz abi, ne yenmesi.

bu arada kespa oyuncularnın baneling vs marine(king) dönemini yasamamıs olmaları cok belli ediyo kendini. zamanında jinro'nun en kötü performasnlarında bile sahnesini yaptığı marine silitleri göremiyoruz kespa terranalrında. hele flash gibi mekanik canavarı oyuncularda iyice belli batıyo bu eksiklik.

maraudersız sadece all marine rushlar efsane
Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

Asıl affedilmez olan, üstün özelliklerle donatılmış Terran gücünün zerge karşı yenilmesi. Anlam veremiyorum gerçekten. Abi, oyun bi hellbat drobuna bakıyor ya. Bu işte bi düzmece var. Terrana nerf gelmemesi için yapılan oyunlar bunlar arkadaşlar, gelmeyin bu oyunlara.

Adam "ben hellbat drop tutamıyorum." demenin cafcaflı yoluunu bulmuş :D
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

lan karizmadan bu kadar uzak bir adamın sc'de buralara gelmesi affedilir gibi değil. herif maç aralarında bildiğin kulağına serçe parmağını soktu, burnuna işaret parmağını yetmedi tırnak falan yedi ya lan. şerefsizim tiksindim heriften.

nerede o eski şampiyonlar nerede bu velet.

bu arada cücenin gözlem fevkalade doğru. flash gibi adamın b.linglere bu kadar ünite kaybetmesi affedilir gibi değil.

http://www.seslisozluk.net/?word=karizma

micro yapılmazki okadar ling blinge, sorun yine build orderdı bence
yani okadar ling blingi aynanda bastırcak fırsat vermemeli
bi banshee helion harras yine olmalı yada boy boy tankın olmalı mine yerine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...