Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nürnberg'de 19 mart-21 mart tarihleri arası kalacak yer arıyorum

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Patidaşlar, yardım edin. Fuar var ve son an da gitmeye karar verdim. Vizem bugün çıktı, bileti 5 dakika önce aldım. Her şey ucu ucuna oldu. Bakıyorum fuar nedeniyle oteller dolu ya da aşırı pahalı. Ne olur bana yardım edin,bildiğiniz site var mı? otel veya pansiyon veya apartman dairesi için 2 gece? valla ocağınıza düştüm, yardım edin,önerinizi bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

zgrw said:

nasil hallettin? senden sonra gelenlerde benzer duruma dustuklerinde ayrica sormamalari icin yazsan iyi olur :)

kardeşim almanya'ya sık gider ve gelir. Hannover fuarının düzenleyicisi acenta kardeşimin kankilerinden oluşuyor. Otelin birinde opsiyonları varmış. Kardeşim sorar sormaz başkalarının geceliği 700-800 euro'ya(abartmıyorum,üşenmeyen girip kontrol edebilir nürnberg'te ki 19-21 mart tarihi arasındaki gecelik otel ücretlerini)kaldıkları otel odasında 83 euro'ya kalacağım :) Aslan kardeşim ve onun kankileri sağ olsunlar.

:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

niye? sen yurtdışına gidince internete bağlanamıyor musun?
şaka bir yana terbiyesizliğin lüzumu yok; benim kimsenin veya konu dışının ırzı ile,namusu ile bir ilgim yok. defalarca söyledim, beğenmiyorsan açtığım konuları girmezsin, okumazsın, böylece konu dışının <<ırzı-namusu>> seni endişelendirmemiş olur.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

zgrw said:

nasil hallettin? senden sonra gelenlerde benzer duruma dustuklerinde ayrica sormamalari icin yazsan iyi olur :)

kardeşim almanya'ya sık gider ve gelir. Hannover fuarının düzenleyicisi acenta kardeşimin kankilerinden oluşuyor. Otelin birinde opsiyonları varmış. Kardeşim sorar sormaz başkalarının geceliği 700-800 euro'ya(abartmıyorum,üşenmeyen girip kontrol edebilir nürnberg'te ki 19-21 mart tarihi arasındaki gecelik otel ücretlerini)kaldıkları otel odasında 83 euro'ya kalacağım :) Aslan kardeşim ve onun kankileri sağ olsunlar.

abi ilk önce aslan kardeşin ve onun kankileri varken niye gelip paticiğe yazdın ki? hiç samimi gelmiyor sonra böyle yazınca :D
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

KuddusiMavra said:

zgrw said:

abi ilk önce aslan kardeşin ve onun kankileri varken niye gelip paticiğe yazdın ki? hiç samimi gelmiyor sonra böyle yazınca :D

bence birden fazla kaynaktan yardım aramaya çalışmış kısıtlı zaman sorunu olduğu için. önce hangisi geri dönüş yaparsa veya fırsatlar içinde kendisine en uygunu hangisi olursa işini görsün diye. Laf sokucam diye kuyruğa giriyorsunuz ama önce bi düşünün öyle yazın ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...