Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kuzey Kore 1953 Ateşkes Anlaşmasının Son Buldugunu Ilan Etti

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

ya şu nukeler çok sakat. bir karışsa orası komple iki ülke birden gider. japonlar savaşa karışmaz doğru diyor ninja biz adamlardan daha farklı bir bakış açısına sahibiz. ben yine de bekliyorum mecha yapıp amerikaya bir posta gitmelerini :D pasif pasif takılıyorlar kesin deli bir icatla işi bitirecekler :P
Sosyal ağlarda paylaş

austin texas biz hazırız bekleriz demiş:

"The City has been in contact with federal officials through the Austin Regional Intelligence Center (ARIC) regarding the North Korean threat to Austin. Austin's Homeland Security and Emergency Management department and the Austin Police Department are monitoring the situation, and though they take this very seriously, they do not believe the threats are credible at this time"
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:

bes tane kari var konudsuyorum of aman allahim dedigin vatsep ot bok bu insanlar sayesinde var asscape

minnetar ol ve basligi terket, hadi

hahaha şunu görmemişim
tabi canım tabi dünyadaki bütün teknolojilere onlar sayesinde kavuştuk allaha şükürler olsunki
amerika avrupa falan onlar da sömürgeler ile geçiniyor kalkınıyor zaten oke
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

senin kafa yapına göre şekilleniyor o "salakça" kavramı onu napıcaz?

Ben hep universally haklıyım. Siz hep haksızsınız.

Cipetpet said:

neden hakaret xunn?

eğer karşı tarafı salak,aptal v.s diye itham ediyorsan fikirlerinden dolayı,ve anlatamıyorsan kendini,ya susarsın ya da susturursun insan gibi,öyle yanarlı dönerli erdal bakkala benzer rus kırmalarının resimleriyle bir yere varamazsın jun-jun

Sus, sen hep haksızsın.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...