Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age of Empires II HD Edition

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

sanssizsansli said:

o niye be :p

MMR'ım 1800'e vurdu. Ama gel gelelim hiç 1v1 atmadım. 3v3 ve 4v4 oynayıp deliler gibi adam dövdüm. Şimdi 1500-1700 MMR civarındaki adamlar beni oyunlarına almıyor. Kendi seviyemdekiler ise beni 1v1 de çok pis dövüyor.

Ya bir şekilde castle'a ulaşırsam görmemiş gibi ordu basıyorum. Makroda hiç kimse yetişemiyor. Ama build order 0! Castle Rush bilmem, Drush bilmem, Flush bilmem. Ama oyun uzadığı zaman iş değişiyor. Hatta bi seferinde Tatoh'un(çok iyi bir Eycof oyuncusu) olduğu bir takımı dahi yenmişliğimiz var.

Bozuğum ben. Yapamamışlar beni.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
https://www.youtube.com/watch?v=X28jkx4n8fU

Al bak bunu yap bu yeterli. Etrafta 3-5 tane aoe2 yayıncısı var. Zaten aşırı aoe caster talebi olmayınca yetiyor. Resonance22, Zeroempires bi de spirit of the ageofempires mı ne var. Zaten sadece ve sadece castle rush öğrensen abartısız söylüyorum 1700 mmra çıkarsın :)
Sosyal ağlarda paylaş

baskalariyla oynayip yenile yenile ogrencen. oyu bitince replayini izleyip adam ne yapmis nasil gelisnis ona bak. age of un inanilmaz kanser bir kitlesi vardi internette hamachiden falan oynardik starcraftta gormedigin rushlar piclikler bu oyunda oluyordu. hayattan sogutmustu ibneler
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

https://www.youtube.com/watch?v=X28jkx4n8fU

Al bak bunu yap bu yeterli. Etrafta 3-5 tane aoe2 yayıncısı var. Zaten aşırı aoe caster talebi olmayınca yetiyor. Resonance22, Zeroempires bi de spirit of the ageofempires mı ne var. Zaten sadece ve sadece castle rush öğrensen abartısız söylüyorum 1700 mmra çıkarsın :)

burada çok değişik birşey var da ben mi kaçırıyorum, köylüler savaşıyor sadece de amaç ne hiç anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Malibu said:

µh said:

starcraftta gormedigin rushlar piclikler bu oyunda oluyordu.

Hep aklıma takılmıştır neden starcraft kadar e-sport olayı olmadı ki age of da? Bilen varsa söylesin biz de aydınlanalım :)

züğürt tesellisi olarak şunu verelim

Jeeztro said:

ışıklı mışıklı değil ya ondandandır

hearthstone, rocket league, lol, dota falan hepsi cicili bicili oyunlar fasd

bu da gerçek nedeni

sipeyskeyk said:

Valla biz lisede her cuma 8 kişi gider, eycofumuzu atardık. 4v4. İnternet cafe kapanana kadar :)

zamanında microsoftun battlenet tarzı kendi arayüzü bile vardı zone diye, hatırlayan hatırlar nasıl bir fail olduğunu, ipod'a rakip olarak çıkarılan zune, bonzi falan işte hep bunlar Microsoft :p

o yüzden EYCOF anca liselilerin "attığı" bir oyun oldu

yıllar sonra hd remake çıktı steamde, 3-5 insanlar bişey yaptı da community oluştu, yoksa bişey olucağından da değil, ki sonra da community contenti DLC diye dayadılar steam reviewleri okuyun huehue
Sosyal ağlarda paylaş

guilde filan vardır illaki ama oyunun basic macrolarını vs. öğrendikten sonra tamamıyle anlık taktiğe bakıyor.

hani genelde işte ilk çağda 4 oduncu basarsın geri kalanı ete yönelndirir 1 2 tane taş yahut altına duruma göre yönlendirirsin.

dark ageden feudale acele etmeye gerek yok mesela. 27 pop ideal gibi falan.

eko yönetimini öğrendikten sonra gerisi tamamıyle savaş pratiğine bakıyor.

hani bazen 2. çağda savaş 20-25 dk sürebiliyor. town rush, okcu skirmisher savaşlarıyla 3. çağı düşünmüyorsun bile.

oyunun starcraft kadar tutmamasının sebebi sanırım teknik problemlerle alakalı. tabi ben starcraft bilmiyorum ama bir de oynayanların genel iddiası starcraftın daha ince bir oyun olduğu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...