Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

olorin84 said:

yekeyeke said:

Ben locka yürüyorum, hiç oynamadım, değişiklik olsun. Kaldı server seçimi :D

amaç pve ise server secimi diye bir şey pek olmuyor ally isen silvermoon horde isen twisting nether ama pvp amaclı oynuyorsan araştırma yapman gerekebilir :)

pvp giderim herhalde, pve lfrden öte gidemem artık, raid falan bitmiş bizde :)
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Benim duyduğum ele shaman, lock ve hunter şu ara iyiymiş, locklar ölmüyormuş pvpde pek, hunter da tüm ormanı üstümüze boşaltıyor diyorlar :D. Tam karar veremedim, gönlümdeki aslan Rogue.. :/.

elemental'in ana skilleri eziliyor 5.4'te pek tavsiye etmem. lava burst ve fire elemental'i kırpıyorlar. iki şaman "abi enh'e döneriz" diye konuşuyorlardı org. önünde.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

hesabı açtım kopyaladım wowu hddden şimdi 21gb oyun zaten 14 daha dl ediyor ?

Oyunun dvdlerinden ya da eski bi sürümünden vs kurduysan boyutu büyük oluyo. Yeni Azeroth ve değişen bilimum şeylerin üstüne kuruyo

Direk siteden dl edince arkadaşların söylediği boyuta tekabül ediyo
Sosyal ağlarda paylaş

Her patch geldiğinde hariciye yedeklerim ben WoW'u. Format falan atınca battle.net'ten installer indiriyorum. Kurulum için dosyaları indirmeye başladığı an iptal edip hariciden kopyala yapıştır ile şu ana kadar extra 1mb bile indirmedim.

128 gb SSD olduğu için hesabı kapatınca da kaldırıyorum PC den oyunu. Mecburen yedeklemek hariciye şart.
Sosyal ağlarda paylaş

selamz

Arkadaşım iş icabı 1 sene civarı buralarda olmayacak. Epey kullandığı acc i bana verdi geçici süreliğine. Cataclysm zamanı bıraktım oyunu. Şimdi hazır accountla geri geliyorum ama şu ana kadar epey süredir wow videosu izlemeyi geç resmini bile görmedim.

Priest olarak oynayacağım, healer olacam. Ne yapmam gerekiyor, ne bileyim priest guide ı var mıdır ? Level kasmayacğaım zaten 90 item mitem hazır herşeyi. Priest hakkında daily questler hakkında ne bileyim herkes ne yapıyorsa her gün öyle bir guide ya da tavsiye ne varsa alabilrim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...