Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LoL account sorunu

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Hollanda'daki bir arkadaşla oynamak içni LoL indirdim. Farketmez diye tr.leagueoflegends.com'dan indirdim ama oyunda farklı serverlar varmış sanırım.

Sonradan serverı eu west yapıp yeni üyelik almaya çalıştım ama mail gelmesine rağmen böyle bir account yok diyor. Başka bir mail adresi ile yine denedim, onda da aynı hatayı verdi.

Böyle bir sorunla karşılana oldu mu?

edit: arkadaş bana kendi mail adresi ile bir account aldı ve onunla girebildim. IP kontrolü falan mı var acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

az araştırdımda şöyle diyorlar ama anlam veremedim böyle olsa weste almazlar bizi:

if you made the account on euwest and you are in eu-NE you can't log on with that account not even in euwest [cuz your ip is from a country that is located to eu-ne ] just to point that out [ i had the same problem ~~had to use another email~~]
Sosyal ağlarda paylaş

benim NA ve EUW accountlarının adı aynı. tr de account git gel yaptığı için isim reserve aldırmıyor mesela. o tarz bişiler yapmış olabilirler.
siteye git başında tr yi euw yap account aç sorun olmaması lazım.
sen account yok diyor derken websitesinden bahsediyorsan, web sitesi sorunlu cookielerden felan mı bilmiyorum ama bi login olabiliyosu bi olamıyosun özellikle tr/eu fln değiştirip duruyorsan..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...