Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torment: Tides of Numenera

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

inxile'dan yakın zamanlarda EA'in başını çekmiş oldugu LGBT shitstormundan etkilenip etkilenmedikleri hakkında yorum gelmiş. oyunun GAY ROMANCE SIM olmayacagını söylemişler bir nevi:

"BioWare's approach and logics toward romantic writing and sexual identities really just don't apply to our game."

efsane bir dokundurma oldugu kanaatindeyim.

Sosyal ağlarda paylaş

bliksem said:

inxile'dan yakın zamanlarda EA'in başını çekmiş oldugu LGBT shitstormundan etkilenip etkilenmedikleri hakkında yorum gelmiş. oyunun GAY ROMANCE SIM olmayacagını söylemişler bir nevi:

oyunlarda illa romance gelisecekse gay romance de olmasinda bir sakinca gormuyorum, hatta destekliyorum. bioware in hatasi gay romance koymak degil, politically correct olacagiz derken essegin kulagina baya bir su kacirmis olmak ve dozajini tutturamamis olmak.

ayrica romance dialogu diyince;

"ben cocukken travma gecirdim, simdi iki cumle ile icimi sana bir dokeyim, ama simdi sen bununla ilgilenmezsin tabi benim hatam seni mesgul ettim, dinledigin icin sagol" falan yapan, surekli bunalimda aglak karakterler ve onlarin aptalca dialoglari vs bence asil sorun.

bioware oyunlarinda romance sahnelerinde next next next yapmaktan ne diyorlar bakmiyorum bile zaten.

pst den ornekler

PST de gercek bir romance yoktu annah disinda, o da nameless one tarafinda derinlesmiyordu. en azindan bioware in anladigi tatta yoktu. grace ile dakkon un o sessiz tensioni, dakkon okuzunun anlamamasi, annah ile nameless one in tension i, ravel ile nameless one in hikayesi. bunlari 3. sinif igrenc romance dialoglarina tercih ederim.

Sosyal ağlarda paylaş

ikisine de hitap etmesi sorun olmaz da; high heel rogue u savunan kadının lafına güvenemedim.

romance filan olması...

ya numenera'yı torment ten önce de izliyordum d baya yön dğiştirdi dünya sanki oyuna başlayınca. inxile settingi adam edecek monte meyvesini yiyecek gibi. monte nin bunda önceki settingi ptolus baya dandikti ve hiç tutmamıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

spoiler ilk oyundan, oynamadiysan tiklama

“Have I? I've seen belief move cities, make men stave off
death, and turn an evil’s hag heart half-circle. This entire
Fortress has been constructed from belief. Belief damned a
woman, whose heart clung to the hope that another loved her
when he did not. Once, it made a man seek immortality and
achieve it. And it has made a posturing spirit think it is
something more than a part of me.”

YOUR DEFIANCE WILL HURT YOU MORE THAN ANY WOUND IN THIS
PLACE. BELIEF CANNOT CHANGE THE NATURE OF A MAN.

Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:

ikisine de hitap etmesi sorun olmaz da; high heel rogue u savunan kadının lafına güvenemedim.

ikisi olursa sorun değil ama sadece penise hitap ederse bu konularda nerd beynine sahip olduğumu için arka planda sürekli "ama çok saçma ama çok saçma" diye ring tone olarak dönüyor o yüzden hevesim kaçıyor zaten
Sosyal ağlarda paylaş

2,5 milyon barajını aştılar. 2,75te Brian Mitsoda geliyor takıma. Eternityle karşılaştırıldığında benzer bi funding grafiği var şu anda, kapanışta da açılıştaki gibi bi sükse olursa 5m barajını geçer gibi proje.

https://www.kickstarter.com/projects/inxile/torment-tides-of-numenera/posts/427226?ref=activity

Yeni updatete merelerden bahsetmiş biraz, bide pek komik olamayan complete elves kitabının özrü var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...