Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni telefon alıcam

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Cok guzel, yalniz iste burda tek sorun su;

Whatsapp'in(yada viberrin) bildirim penceresindeki önizlemesini kaldirmak icin(yani bildirim penceresinde görunmemesi icin) uygulama özelliklerinden whatsapp'in "bildirimleri göster) clickini kaldirmam gerekiyo. Uygulama özellikleri kismindan bu ticki kaldirinca, holo locker ve turevleri hic bir app whatsapp'in bildirimlerini göstermiyo.

Yani bildirim kisminda görunmesini istemeyicne baska applerde de görunmuyo. Whatsapp in bildirim isigi yanmiyo o tick olmayinca mesela, ama ses acik olursa ses caliyo. Cözemedim henuz tam, rootlamammi gerekiyo, yeni rommu atmam gerekiyo neyse yapcam artik sirf bunun icin, göze aldim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bildirimleri kapatirsan gelmemesi normal? Bildirimlerin hepsi bildirim merkezinden, ayri ayri calismiyorlar. Sorunu anlaymadim ben. Bildirim hic gelmez o zaman, bildirim olmazsa obur applar nereden bilsin bildirim oldugunu.

Kafam karisti.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Abi rootlama olaylarında garanti kapsamı dışında kalma durumu var cihazın. o yüzden kimse tavsiye etmiyor bu işlerde :).

Bence biraz stock romu kullan ilerde sıkılınca zaten hmm bu neymiş diye kendi kendine rootlayıp yeni romlar denemeye başlıyorsun.

Ben touchwiz i salladim direk, apex denedim önce guzel ama nova daha hizliydi novaya gectim. Bu rom mevzusuna da biraz bakindim, cyanogen iyi gibi sanki. Abi ayfonda jailbreaklardan unlocklardan falanlardan sonra gözum kesiyo yani androidde rom olayini :P
Sosyal ağlarda paylaş

ya cynogen evet zaten sanırım iki android open kang project sanırım aokp ve cm üzerinden modifye edilmiş diğer romlar var.

iki ana dev var sanırım.

o işlerle haşır neşir birileri cevaplandırırsa daha iyi olur mesela ben ilk cynogenmod kurdum sonra bide slimbeane bakıyım dedim onu beyendim.

Güzel yani çok fazla seçenek var statüsbarı kaldır rengini değiş orda iconları değiştir DPI'yı büyüt istersen küçült gibi.

hızlanma konusunda kağıt üstünde benchmarkta şuanda stock xperia zlerden yüksek puan aldım. note 2 ile.

ama tabi kağıt üstünde o skor ben o farkı anlayabilicek bir app kullanmıyorum olduğundua sanmam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...