Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TRTnin Esed ve Suriye ile İmtihanı

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

kuyruklu yalan . en bastakiler yarı çıplak olanlar ispanyolca mı poertekizce mi ne nane ise konusuyorlar akabindeki gorüntüde soldakı kişiye atlet giydirmişler /demiş ki sanki abi bir atlet verin üşüyorum /
bu masalları kendi taraftalarına anlatsın düdük makarnaları

stalinin maonun vs vs lerin yediği naneleri da ilave etseler ya
her neyse imanımız gereği dioruz ki iyi cehennem var
adamlar maske takıyor kafaya bir kelime i şehadet bandı ve kafa kesiyorlardı bir zamanlar ırakta,kim kesti müslümanlar
peah lâfa bak hizaya gel,cia mossad at koştururken biz de inandık,merhum uğur mumcuyu da öldürdüklerinde sokaklar da ki sloganlar hala hatıralarda

her yüze güleni dost olur sanma
her kurban derisi post olur sanma
içi kâfir dışı müslüman çoktur
der âşığın biri
dileyen dilediğini yapacak nalları dikeceiği güne kadar
her şeye inanmıyoruz
o kadar
Sosyal ağlarda paylaş

Ya her devir devletin kukla kanalı olmasını az çok anlıyorum. Yandaş olmalarıda çok garip gelmiyor da, bu olay hakikaten yüzsüzlüğün dik alası. Hele ki yanlış görüntülerle yalan haber yapabilmek gerçek başarı. Acun dan vakit bulan, gündemi takip eden Semih Cumhuriyeti vatandaşıda bunu gayet dikkatle izliyo, vay anasını Esed naaapıyon olm sen modunda geziyo işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

Daha 100 sene olmamış fikirlerle gelme bana savunduğun sscb bile 80 sene dayanamadı çöktü gitti

Pampa adam sana x senelik fikirlerle değil, 5000 yıllık belki daha eski maziye sahip temel argümanlarla geliyor.

Cipetpet said:

Sakin ol şampiyon mezhep v.s nereden çıkarttın arkadaş? Öso nun için de hıristiyan milisler de var,sünni olmayan milisler de var.yani dikkat köpek giremez tabelasını asan sahip öfkesine niye kapıldın bir anda?

....

Cipetpet said:

abi zaten,özgür suriye ordusu dediğinde esadın askerlerinden bir farkı yok gözümde

http://stream1.gifsoup.com/view1/3820720/backpedaling-o.gif

Beni bu konuda asıl rahatsız eden devlet televizyonunun devlet çıkarlarını (gerçi burda devlet ve hükümet çıkarları birbirine giriyor sanki ama o ayrı konu) korumak için yayın yapması değil, bu işi bu kadar aptalca ve beceriksizce yapması.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...