Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed IV: Black Flag

Wyand

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:

benim normalde de alışkanlığım vardır, assassin's creed serisinde bu hepten tavan yapıyor.

alışkanlığım da şu, sevdiğim bir oyun serisi ise ya da yeni oynadığım fakat yine sevdiğim bir oyun ise o oyunun hakkını vermek için bana sunulan her şeyi %100 yapmaya çalışıyorum. takıntı gibi bir şey.

ac'de %100 senkronizasyon'u geçtim, haritada minicik karartının olduğu yere bile koşa koşa gidip oraları da açmak gibi takıntılarım var.

achievement dışında çok bi getirisi yok aynen. ama şöyle de düşünmeniz lazım, bu biraz işin rp'sine de giriyor ama, %100 senkronizasyon yaptığınızda (desmond için konuşuyorum mesela) atalarınızın gerçekten nasıl yaşadığını görmüş oluyorsunuz.

misal, templar lider'ini fort'un tepesinden aşağı at diye bir option ol senkronizasyon içerisinde. siz onu gidip poison dart ile öldürürseniz de oyun bunu kabul ediyor, fakat işin gerçeği aslında öyle değil. yani orada yazanlar atalarınızın gerçekten o görevde ya da olayda nasıl bir yol izlediğini, naptığını gösteriyor.

bunu da not düşmüş olalım.

http://i.imgur.com/3Gzuuay.gif
Sosyal ağlarda paylaş

şu an bir şey keşfettim. düşman gemisini ele geçirirken (baktınız çok sağlam bir gemi savaşarak alamayacaksanız) edwardla gemiden atlayıp düşman gemisine yüzerek çıkabilirseniz tüm mürettabatı öldürürüp tekrar geminize dönerseniz gemiyi ele geçirmiş oluyorsunuz. Hiç savaşmaya gerek kalmıyor sadece bir top mermisi atıp ganimetleri alıyorsunuz :D
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız bu bug falan galiba. 3 düşman gemisi kendi aralarında kapışıyordu ben de uzaktan izliyordum. Merak ettim o arada düşman gemilerine yüzüp gidebilirsem nolcak diye. Yüzerek zorda olsa savaş esnasında birinin güverteye çıktım ve o anda düşman gemileri ateş etmeyi kesti :D İşin garip yani sadece o geminin mürettabatını öldürdüm tekrar gemime döndüğümde savaşan 3 gemide incapacitated durumdaydı ve 3'ünün de ganimetini kolayca aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi 2yi brotherhood u çektim nettende, bu 4. oyun amma sorunlu çıktı yok 3 tane pacth yap bilmemne görüntü bozuktu onu düzelttim,şimdide seste bi dandiklik var çevre sesi çok geliyo bide adam öldürüyosunya özel hareket geyiği mini video orda ses gelmiyo veya az geliyo falan o kesilme sesi askfoaskfo,şimdi siz hep orj oynamışsınızdır sorunun çözümünüde bilmiyosunuzdur dimi :/
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Playstore'da 48 lira galiba bi forumun indirim koduyla.
Daha önce paylaşılmıştı bu topicte.

zaten 10 tl indirim veriyor tt ilk alışverişte. sonra da facebook ve twitter'de like yaparsan veriyor. 50 oluyor. 2 tl için o forum ile uğraşmana gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

klasik assassin's creed review'umu yazacaktım fakat ubisoft sıçtı.

çok ağır sıçtı.

bilmiyorum son zamanlarda 3 ya da black flag oynuyor musunuz, ama şu an ubisoft forumlarında herkes isyan ediyor. sebep, çalışan bir oyunu saçma sapan bir update ve patch ile çalışmaz hale getirmeleri.

ben de yeni monitör aldım, onunla ilgili diye üzülüyordum. meğer herkes yaşıyormuş. kimisi daha ilk açılış ekranında menüye bile gelemeden crash'liyor, kimisi benim gibi oyuna girdikten 3 - 4 dakika sonra crash'liyor. işin boktan yanı, yine ben dahil birçok insanın ekran sinyalini falan da yitirip, komple bilgisayara restart atmak zorunda kalması power'dan. daha saçma sapan bir şey olamaz herhalde.

herkes bir çözüm üretmeye çalışıyor, sistem dosyalarından bir iki tanesini silmeye önerenler bile çıktı. ubisoft asrın rezaletini yaşatıyor şu an. nerden tutsan patlıyor. 3. oyuna da sıçramış, az önce yüklü diye ona da girip denedim.
Sosyal ağlarda paylaş

gördüğüm kadarıyla tüm platformlar. xbox one'dan bile ağlayan adamlar var forumlarda.

rezalet.

zaten black flag şu ana kadar ki en bug'lı ve en kötü port edilmiş ac oyunu. net. felaket durumda oyun teknik açıdan. kullanmadığımız third party tool'larımı kalmadı, okumadığım tweak guide'ları mı kalmadı. tam istediğim kaliteyi sağlamışken, 3 gündür oyunu oynayamaz oldum.

millet geri iade etmeye başladı oyunu amerika ve avrupa'da. güney afrika'daki adamlar bile kendine ayrı topic açtı, herkes kendi arasında konuşuyor falan. komedi.

tam da oyun heyecanlı sequence'lara gelmişti. abv ubisoft.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...