Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Thunder

Exodous

Öne çıkan mesajlar

abi yaklar tamamen soytarılık başka bişey değil. önünde bi tane düz giden kamil bulursan eğer şak şak iki tane kanada sıkıp herifi yok edebiliyosun toplarla eyvallah ama arkana sikindirik bi t1.5 ara uçaklarından herhangi bişey gelsin amerikan veya ingiliz gg direk gg hemde ben şöyle bi arkama bakıyorum mouse u kaldırıp ingilizse direk j ye basılı tutup uçaktan atlıyorum. kaçmak imkansız gibi bişey.

ingilizlerin herşeyi muhteşem. sanıyorum ki sağlam bi nerf yemin ruslar. o hurricane lerin falan dönüş hızları adamın arkasındaki stabilitesi falan muhteşem adam kaçırmıyorum ya

ha ama lagglara söylicek bişey yok. muhteşem uçaklar. yak soytarılık almayın aldırmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
alman oynadım 2 gün de çok yordu, okudum baktım spitfire turn fighting işinin ustasıymış. ingiliz'e çevirdim, çatur çutur dövüyorum tier 1'de bile. jetler için rus mu olsam demiştim de premium olmadan o xp bitmez herhalde heh.

açtım rock you like a hurricane dinliyorum, o olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

50 ping göremiyorum ben istanbulda. 65-95 arası gidip gelio ortalama 80 falandır minimum. ama lag falan yok. bi waiting results derken bi spike geliyo o da heriflerin teknik yetersizliğinden sdfsd.

sam'in pingi 100% lokasyonundan. "çıkıp yenisine giriyorum düzeliyor" falan "PC'yi önceden açıyorum oyuna alışınca daha yüksek FPS veriyor" gibi talihsiz bir açıklama.

bu ülkede ISPler arası ping farkı bile olabiliyor. üzerine türkiye sınırları içinde 5 tane lokasyondan hoplayıp düzgün ping alamamak 4. dünya problemi.

bak oyunun forumuna, orada server ip yazıyordur connection issues sticky threadlerinde falan. tracert attın mı görürsün neden oluyor. telia'lara ulaşamadan, meriç nehrini geçemeden daha böyle tt, turk veya uni ibareleri olan noktalarda timeout alacaksın muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

alakasız, net'te baktım başka insanlarda da aynı olay olmuş. avrupa telekomlarından birinde sanırım kabahat ama net değil kimde.

benimle alakalı olsa maç sonuna kadar değişmeden kalmaz latency. neyle başlarsa onunla devam ediyor, 10sn sonra yeni maça girince 600ms farkediyor ya düşüş ya yükseliş. bariz net oyunun sucunularına gidiş yoluyla alakalı.

alana kadar çok yordu ama bf109 f-4 yardırıyor bnz usulüyle yalnız 3 tane mk151'e geçince. based minengeschoss. vorsprung durch technik. mk108 videosu da gaza getirdi bakalım o nasıl olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı sıkıntı bendede vardı özellikle prime time da muazzam bağlantı kopmaları yada aşırı yüksek ping ile laglı oynamak zorunda kalıyordum. 2 tane çözüm buldum bu konu ile ilgili olarak. 1. çözüm (kolay çözüm) EU serverinda değilde US ya Ru serverinde oynuyorum bir nebze olsun daha hızlı ve az laglı oynuyorum eu ya nazaran. 2. çözümü buradan (programın adını yazmak istemiyorum )forum kurallarına aykırımı değilmi bilmiyorum araştırmaya fırsatım olmadıda bir program kullanmaya başladım internet oyun hızını arttıran trafic shaping gibi birşeyler yapıyor daha dün kurdum programı ve biraz olsun oyunda test edebildim ilk izlenimlerim baya iyi idi , bu akşam da biraz daha test eder bilgi veririm size detaylı.

Sam said:

oyun ya 90 ping, ya 400 ping ya da 650 ping. ama bir maç 90, sonra 600, sonra tekrar 90 filan tamamen rastgele adeta. hevesim kursağımda kaldı resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

onları da denedim sen deyince ama 150 ping ve üstü aldım, o da çok fazla bu oyun için maalesef. mecbur 400-600 gelince çıkacağım maçlardan eu'da. zaten kalsam da birşey değişmiyor takım açısından neredeyse. (dün gerçi 7-0 yaptım 600 ping'le based minengeschoss lol) solo oynarken sorun değil de takımla girince kötü oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Yahu ingiliz light bomber oynuyorum tier 1de acayip eğleniyorum saat kaç olmuş haberim yok. Bombalarla yerde ki hedefleri rahat vuruyorum otomatik taret + ben de arkadan takip eden uçakları zorlanmadan patlatabiliyorum. Bu light bomber bu kadar efektif mi ilerde de? Ona göre tech tree de buna yoğunlaşıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...