Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ucuz parfüm

Masticore

Öne çıkan mesajlar

kertenkel said:

evet budur
red diye geçiyor yine de..

eski bir parfüm,
kiton zaten burda kimsenin parasının yetmeyeceği çok ünlü bir italyan markası

bu nasıl bir kafa ya. kiton parfümü herkes alabiliyorsa, neden takımlarının pahalılığını vurguluyorsunki?

şimdi gelir nickten başlayarak saçma bir argüman sunar.

olm içinizdeki ezikliği dışarıya çok fazla yansıtıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

evde 8-10 tane orjinal EDT parfümüm var ve hiç biri çakma parfümler kadar kalıcı değil malesef

dün bu mizudan rochas sipariş verdim, tenime sıkınca 30 saniye sonra gidiyor koku fakat pamuklu kumaşa sıkınca kalıyor. gerçi tuvaletin olayı elbiseye sıkmakmış diye bi rivayet var ama oraya buraya sıkayım diye 5GÜN KALICI PARFÜMcülerden aldığım şey hakkaten 5 gün falan kalıyor nereye sıkarsam sıkayım

abi çakma rochas ın kokusu ve kalıcılığı çok gzeldi. orjinali daha iyidir edim misspera dan 85 tl ye aldım 100 lüğünü. şimdi vericek satıcak yer arıyorum. kalıcılık zaten cok az, kokuda cok ıgrenc.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
bilgiler için teşekkürler.

azzaro decibel kullanıyorum azaldı biraz şişe ama devam etmicem galiba bununla, biraz ağır geliyor kokusu üst ve orta notalar bayıyor resmen, 2 saat sonra biraz düzeliyor. daha böyle ferah bir şeyler arıyordum bvlgari aqua hoşuma gidiyor ama yakın arkadaşım kullanıyor malesef =)) galiba kenzo denicem aklımdakine yakın bir parfüm gibi
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

pascalnouman said:

dior homme intense

kışın çok iş yapıyoruz keratayla ;)

Bende Dior Homme var ve hoşuma gidiyor, Intense daha mı iyi merak ediyorum.

Bu arada www.Bellamola.com 'dan hatuna (www.cheapsmells.com 'un türkiye şubesi) Crystal Noir 200 TL'lik parfümü 100 TL'ye aldım ve orjinal herşeyi ile. Zor zamanımda yardımıma koştu deneyin derim.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

pascalnouman said:

dior homme intense

Bayadır Paco 'nun 1 M yi kullanıyordum , bir değişeyim diyorum.

Kaç krş bu parfüm ? Bir de perşembe yurtdışına gidicem ,(SAW'dan ) duty free olayı ucuz mu hala , sanki bu internetten satanlar onlardan ucuz olur hale geldi gibi bir algım oluştu , doğru mudur ?
Sosyal ağlarda paylaş

kithnos_1 said:

ginaly said:

pascalnouman said:

dior homme intense

Bayadır Paco 'nun 1 M yi kullanıyordum , bir değişeyim diyorum.

Kaç krş bu parfüm ? Bir de perşembe yurtdışına gidicem ,(SAW'dan ) duty free olayı ucuz mu hala , sanki bu internetten satanlar onlardan ucuz olur hale geldi gibi bir algım oluştu , doğru mudur ?

240-270 lira arası değişiyor.
mizu'dan almayın bi de. bana çok orjinal gibi gelmedi oradaki.
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

ginaly said:

pascalnouman said:

dior homme intense

Bende Dior Homme var ve hoşuma gidiyor, Intense daha mı iyi merak ediyorum.

Bu arada www.Bellamola.com 'dan hatuna (www.cheapsmells.com 'un türkiye şubesi) Crystal Noir 200 TL'lik parfümü 100 TL'ye aldım ve orjinal herşeyi ile. Zor zamanımda yardımıma koştu deneyin derim.

intense daha iyi. 4k hatun yanılıyor olamaz sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...