Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ucuz parfüm

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Bildiğiniz gibi artık int. üzerinden, yurtdışından getirtemiyoruz. Peki tr'de hangi web sitesinden ya da mağazadan alıyorsunuz ? Güvenli,hesaplı bir yer lazım

Yeni lansman edilmemiş parfüm olmayınca Türkiye'de hiç bir yere güvenemiyorum. 2 sene önce Bir kez aldım sevil'den (ki en büyüklerden biri) bayat cıktı parfüm. O yüzden help
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.mizu.com/ kesinlikle burası aradığın yer ben ilk defa üye oldum 3 günde geldi.Geçenlerde 222 tl piyasa değerinde olan bi parfümü 109tl ye aldım. Araştırmıştım Boynerde falan cidden o fiyattaydı. Zaten amazon.com ve çiçeksepeti üyesi ucuz olması ondan ötürü. Ürünlerimiz %100 orjinaldir diyede ayrı bir güvence kartı yolluyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

fenn said:

Biraz alakasız ama 3 gün giden parfüm 5 tl alıyoruz biz fakir işi

3 gün kalmıyor ama neyse.

Orj parfum bile 2-3 saatte ucuyor cogu. Mizu,misspera, (pati) pascal

Baskada alternatif yok gordugum kadariyla.. Hatta pascal'da buldum aradigim parfumu super oldu ama dogum gunu hediyesi olarak geldi alamadik kaldi, nasip degilmis... Baska sefere artik...

Bu arada acik parfum kullanmaktansa. Axe africa kullanmayi tercih ederim. Gercekten cok tehlikeli. Kim,nasil,hangi parfumunu denetliyor bunlarin? Acikcasi ben guvenmiyorum yani sagliga tehlikesi buyuk yoksa 2-3 degil 1 saatte ucsun guzelse alirdim yanima minik siseyle dolasirdim :) sonucta cok ucuz ama kanser riskine deymez...
Sosyal ağlarda paylaş

yunusa söle getirsin
Masticore said:

Bildiğiniz gibi artık int. üzerinden, yurtdışından getirtemiyoruz. Peki tr'de hangi web sitesinden ya da mağazadan alıyorsunuz ? Güvenli,hesaplı bir yer lazım

Yeni lansman edilmemiş parfüm olmayınca Türkiye'de hiç bir yere güvenemiyorum. 2 sene önce Bir kez aldım sevil'den (ki en büyüklerden biri) bayat cıktı parfüm. O yüzden help
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Bu arada acik parfum kullanmaktansa. Axe africa kullanmayi tercih ederim. Gercekten cok tehlikeli. Kim,nasil,hangi parfumunu denetliyor bunlarin? Acikcasi ben guvenmiyorum yani sagliga tehlikesi buyuk yoksa 2-3 degil 1 saatte ucsun guzelse alirdim yanima minik siseyle dolasirdim :) sonucta cok ucuz ama kanser riskine deymez...

Ben hiç böyle düşünmemiştim ya orjinal alayım en iyisi
Sosyal ağlarda paylaş

hepsiburada'yı takip ediyorum ben, arada bi güzel indirimler oluyo.

armani di gio 200ml almıstım, 119 tl'ye, şimdi baktım 169 olmus, bence yine kötü değil, 200 ml.

http://www.hepsiburada.com/liste/armani-acqua-di-gio-men-edt-200-ml-erkek-parfumu/productDetails.aspx?productId=sgarm0502078500&categoryId=32010685&SKU=SGARM0502078500&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dsgarm0502078500%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253darmani%255cu0020gio%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch

bi de

kamupanya.com var, vodafone hattan sms atıp şifre almak yeterli, sevgililer günü, anneler günü, yılbaşı vs gibi zamanlarda güzel indirimler oluyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...