Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ALTIN

Laorx

Öne çıkan mesajlar

Ayfon said:

en iyisi fiziksel altin

bu doğru.

5-10 tane cumhuriyet alıp 3 ay sonra 50 tl artsın da cebimize 300-500 girsin diyorsanız da uğraşmayın bu arada, değmez cidden yiyin gitsin parayı daha iyi. alıp kafadan 3 sene unutucan onu orda.

benim gibi cebindeki parayı abuk subuk harcayan biriyseniz kolayca gidip altın yaptırabilirsiniz ama. ortalama 2-3 ayda bir alım fırsatı doğduğunda gidip alıyorum 6-7 tane koyuyorum kenara. 40 kusur cumhuriyet var kenarda galba. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
alın bi internet bankacılığı. açın mevduat altın hesabı. ordan kaç gram istiyorsanız alın işte. paranız oldukça altın fiyatı uygun olursa alırsınız. fiziksel olarak altını saklaması var. alım satım farkı fazla olmaz. gidipte akşam saatlerinde bakarsanız fark olur tabi. mesai saatlerinde yapaın işlemlerinizi. aynı döviz gibi. mesai bitişlerinde alım satım arası fark açılır.
Sosyal ağlarda paylaş

En düşük alın satım hangi bankada veya hangi yöntem yolla oluyor. Altın alıp satıyorsun hep banka kazanıyor

En düşük şeker banktı bir ara 40 kuruş fark vardı ama oda artmış Şu an alım satım arasında 50 kuruştan daha az yer var mı
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

abicim borsa ve altın alım satım işlerini neden bankada yaptığınızı sorabilirmiyim? bu işin uzmanları ve esas faaliyet amaçları bu olan yerler varken? tabiki geçirirler sonra

vakıfbank da kara listeme girdi abv vakıf senin..

Söyle nereler var kuyumcuya öpülmekten yoruldum. Gene banka o kadar öpmüyor
Çalınma derdi yok
Bir tıkla oluyor
Param yok- altınım yok bozamam satamam derdi yok
naz yok kapris yok
kiralık kasa derdi yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...