Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny (Bungie'den yeni MMO-FPS)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Bu akşam normal vog denemek istiyoruz. trathias, bingildak gelecek. Daha önce yapmış ve yapmamış kadro ile karışık takılacağız. Yardım için, sohbet ve makara için gelmek isteyen olursa bekleriz.
psn id: alabalik
20.00 gibi toplanmaya çalışacağız. Wipe sorun değil kadro birbirine alışana kadar sabırla devam.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi veremiyorum. Beyler bayanlar bizim exotic.baklava isimli klanimiza katilmak isterseniz muhtesemalp i oyundan ekleyin ne yapacaginizi anlatir o ps chat den. Klanimiz baya aktif pvp pve hard raid normal raid falan yapıyoruz yyardimlasiyoruz amac da eğlenmek isteyeni bekleriz ben online ken bana da ulaşabilir siniz ama muhtesemalp benden daha aktif diye onu dedim :) patiden o da.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu öldürdüğünde daha çok glimmer gelmesini sağlayan item lar varya black wax idol falan hangisi fazlaysa o ırkın olduğu strike lara girin onları basıp öldürdükçe daha çok glimmer alırsınzı hem de strike yapmış olursunuz. nightfall yada weekly yaparken mutlaka açın onu böylece yandan + glimmer kazancınız da olur yada daily yaparken falan mutlaka basın onları.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yapmayan allah aşkına, şu oyunu böyle oyunlarla karşılaştırmayın. Warframe filan nedir son derece yavan oyunlar. Destiny ile kıyas kabul etmez. Bu oyundaki silah mekanikleri, atış hissiyatı, ışıklandırma, silahların birbirlerinden farklılıkları başka oyunda yok. Her oyunun sonu hep aynı olması zaten. Sen o oyundan ya keyif alırsın ya da almazsın bırakırsın. Ama derecelendirmeyi hakkı ile yapmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

honest son derece honest olmuş ya

inanılmaz gameplay
görsel şölen
10 numara coop deneyimi

bunlar eksiklere rağmen öne çıkıyor

gameplay > lore benim gözümde (ghostun oyunun başından sonuna kadar aynı şeyi yapması)

detaylara verilmiş özen > mmo temaları (neden mmo diye lanse etmişler ki zaten bu oyunu lel)

coop deneyimi > rng faktörü (loota en çok ben ağladım herhalde ki şansım hala dönmedi ama raid fln yaparken coop deneyimi sürüklüyor oyunda seni lootu dert etmeyi bırakıyosun)

trade zaten oyuna uygun değil

tldr; retail price + dlc fiyatlarını üst üste koyduğunda bile verdiğinin 10 katını falan alıyorsun oyundan. son 1 aydır ben başka oyun oynamadım falan asdasd. destiny 2'de bu oyunda olan eksikleri kapatırlarsa en iyi oyun falan olur herhalde kendi genresinde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...