Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny (Bungie'den yeni MMO-FPS)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Oyunun en büyük eksiği çok fazla grind ve devamlı aynı şeyleri tekrar etmek üzerine kurulmuş. Ancak arkadaş grubu ile oynanma süresi artıyor. Single filan takılmak biraz yalan. Raidler zaten mutlaka 6 adam istiyor. LFG netten grup bulabilirsiniz ama tırt çıkma ihtimali hep var. O yüzden ufak bir arkadaş grubu ile oynanılabilitesi yükseliyor. O bile bir yere kadar kanımca^^ Bir ara her gece raid filan deniyorduk şimdilerde haftada bir iki kere filan bir araya gelmeyi başarıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Olup oynamamak daha buyuk rezillik sanırım :P Isteyen varsa satayim 100TL den gidip dijital olani alayim bende arkadasimla ortak oynariz belki boyle olunca ben single oynamak zorunda kaliyorum surekli.

Edit: Ya da dijital olani siz alin keyi bana yollayin ben de oyunu size yollayim kutulu olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış anlamadıysam weekly strike lvl 30 için 9 coin veriyormuş. 2 karakterle yapsan 18 coin sadece oradan geliyor. 3-5 tanede engramdan normal strike roglardan falan gelir. 23 her türlü yapılır GİBİ.

ama sorum şu, videoda dinledim işe yarıyor mu siz teyit edin. level 29 karakterle 3 kişi lvl 30 weekly strike'a girsek, son fightta ben alt'a geçsem, level 25 karakterle girip lvl 30 zorluğu tamamlasam 9 coin alabiliyor muyum yoksa girme/çıkma işini engellediler mi bir de level 25 - lvl 30 strike'a girebilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

27 nasıl yapacağım ki warlock'u, en az 30 saat fln sürer asdassadsad

ama bi dk

şimdi weekly salı günü resetleniyor

bu hafta ben warlockla hiç almadım

6 tane alsam, salıdan sonra yine 6 alsam toplam 12 ediyor

9'da önümüzdeki salı'dan sonra titanla alsam totalde 21

6'da inventory'de varmış

doğru di mi hesabım?

kaynak : http://www.destinyxur.com/

bu hafta tutuyor, geçtiğimiz hafta 17 idi, benim aldığım boot var işte titan'da

ya bu arada en düşük level'dan 3, 26'dan 6 alamıyor muyum? ayrı ayrı veriyor demiş videoda.
Sosyal ağlarda paylaş

abi 6 cepte var 6 warlock 9 titan 21 eder bu hafta weeklylerden eksik varsa onu da koy alırsın her türlü. ama verdiğin kaynak hep önceki haftaları gösteriyor yani week 33 MIDA Multitool verdi.
week 32de The Last Word verdi. haftaya(week 34) ne verecek belli değil yani. ki muhtemelen patience and time ve ya truth verecek gibi bir beklentim var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...