Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny (Bungie'den yeni MMO-FPS)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
ağbi bildiğin oynayamıyorum lan

anne gibi aim alıp da hs atana kadar 5 sn geçiyor dasdasdasd

ambiyans, sesler, setting, tasarımlar falan on numara ama beklediğim kadar tatmin yaşadım o konuda.

xexke mouse olsaydı

ya bi şey sorucam, toggle aim view gibi bir ayar yok mu, tuşa bir kere basalım bir daha basana kadar aim mode açık kalsın. bu ne arkadaş sol elle aim view açıp sağ elle sürekli ateş etmekten parmak aralığım uzadı lan çileler çilesi

son olarak büyüçü açtım, iyi midir, adını hatırlayamadım şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

Aim i baya gelistirdim ya. Yüzde 60 70 gibi hit ratingim vardir asagi yukari. O hitlerin icinde yuzde 60 fln hs iste scout riflela. Hand canonlar hosuma gitti bir de shotgunlar ama shotgun ates ettiginde yedigin recoil baya komik olmus. Kamera 40 derece fln kayiyor. Oyle yapmasalar Borderlands gibi olacakmis zaten herkes shotgun kullanırdı herhalde.

Ambiyanslar, kombat mekanieri çok iyi ama ya. En ufak bir pürüz hissetmiyorsun gamepad hantalligi dışında.

Pvp e girdim tam bir clusterfuck. Yarisi roket Launcher yarisi shotgun. Olumlerin yüzde 80 i fln one shot oluyor haha. Bir de level 9 adamla 32 adam ayni oyunda. Dogrusu su oyunda pvp olması bile beklenmezdi guzel ekstra feature olmus.
Sosyal ağlarda paylaş

ben 2 sens'te kullanıyorum. sens herhalde hiçbir zaman istediğin gibi olmuyor ya. çünkü bir noktadan diğerine (gitmek istediğin nokta) çok uzun ise düşük sens ile basılı tutmak zorunda kalıyorsun, o zaman fırlıyor uçup gidiyor. bunu engellemek için bas bırak bas bırak yapman gerekiyor ki öyle de olmaz. genel olarak hızlı sens yapsan bu sefer torso-head incesini yapamıyorsun, sniper falan ızdırap oluyor. yani gamepad'le olacağı bu kadar eheh.

kullandığın silah tipine göre sens ayarlayıp alışmak en iyisi herhalde. ben pistol, scout rifle kullanıyorum. hep iron sight kullanılan silahlar, yavaş aim daha mantıklı oluyor, eğer yakınsa hiç iron sight a geçmiyor, hip shot yapıyorum. böylece yukarda bahsettiğim olaydan kaçınıyorum.

dün strike'a girdim 3 tane. ensem kasıldı 2 kere falan aim almaya çalışmaktan asdasd. baya saçma yani konsolda fps oynamak ama destiny her türlü kendine bağlıyor gamepad'e rağmen, akşam eve gidince ilk yapacağım şey destiny oynamak, baya mutlu etti beni oyun. borderlands'ın 3 gömlek ilerisine gitmiş, bütün eksiklerini kapatmış gibi. BL'ı zaten çok severdim ama oradaki saçma sapan havada asılı kalır gibi hissetme, hiçbir şeyin fiziksel ağırlığı yokmuş hissiyatı, silahlarda vuruş hissini yansıtmama sorunu gibi bütün eksikleri ortadan kaldırmışlar. görsellikle ve settingle tamamlayınca oyun olmuş.

hikayede ama kolun kadar delikler var. bir setting'in içindeyiz, sürekli bir yerden bir yere hareket halindeyiz kişiler ve lokasyonlar, factionlar var ama içi boş. lan bu kim, ne oluyor, sen kimsin, bu factionın olayı nedir falan hiçbirinin yanıtı yok.

bu konuda daha iyi olabilirlermiş.
Sosyal ağlarda paylaş

abi niye herkes tek tek takılıyo ben onu anlamıyorum. 3-5 adam toplanalım weekly nightfall, raid, pvp falan yapalım.
2 kere vog yaptım 3 silah düştü oyun başka bi güzel oldu. ben de iyi oynayamıyorum ama random dangalaklar hiç çekilmiyor.

sens konusunda ben en son 4te karar kıldım. tabi silaha göre değişiyor.
handcannon için 4 ideal. shotgun için 7, sniper falan kulanıyosanız 3-2
Sosyal ağlarda paylaş

Biz gecen sali aksam 8'de bi oturduk, 4 crota hard kestik. 3 Vog Atheon Hard. Olan tum raidleri 3-4 saatte ilk aksam da bitirmis olduk. Dusen herseyi kirdim cunki zaten hepsi var. Hic bi beklentim kalmadi oyundan. Yeni DLC'ye kadar ara verdim. Content sikintisi var.
Sosyal ağlarda paylaş

Pvp de aslinda Battlefield ve diger oyunlara bakarsan oldurmek daha zor. One shot olayi shotgun da var ama onun da range'i cok dusuk ve radarda goruyorsun inslarin yerini. O da genelde one shot yetmiyor melee vuruyorsun ustune.
Onun disinda en yuksek dmg vuran silarla hand canon ,2 headshot yine cok az hp birakiyor. Yalniz Thorn ve Hawkmoon 2 headshot ile oldurebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...