Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teşekkür

Angrboda

Öne çıkan mesajlar

Yahu nasıl kızmayayım; iki sohbet için giriyorum adam "Oo kari. " diyor. Ben "Oo herif" diye atlıyor muyum önüme gelene?

Rock Band oynamadım hiç. Forumdaki Soldat başlığını görünce anılarım canlandı ama. Bir ara bir başka forumda Quake 2 ve Soldat akşamları yapardık. Quake'de berbattım, gene vurulup kalmak istemiyorum bir köşede. Bir ara bir Soldat oynamak isterim ama.

İzmirCon'da Kinect oyunları olacak. Gelebilen gelsin. Beni de bulursunuz, görevli olduğum için çok vaktim olmayabilir ama zamanım olursa gelirim hemen Kinect köşesine.

* Gamer girl şu bu fark etmiyor; kabalık kabalıktır. Sineye çekmek durumunda kalmak istemiyorum. Kezbanlık edip "Hıı ne dedi, asıldı banaağ" tribinde değilim. De kabalaşmayın mümkünse. Sırf bana değil. Hoş mu oldu yani foruma üye olur olmaz öyle karşılanmak?
Sosyal ağlarda paylaş

angrboda eğer senden önceki ben geldim konularını incelersen, genelde böyle bir tavır sergileniyor. erkek takılan ortama kız girince yapılan takılmacalar bunlar. bazı arkadaşlar limitleri zorluyorlar tabi ancak aşabilirsen foruma ısınıp kalıyorsun.

bir nevi tepki ölçme turnusolu görevi görüyor. buradaki insanlar genelde geniş adamlar/kadınlar. o yüzden hani bir durum olduğunda ciddiye alma, gülebilmen için fırsat olarak kullan.

bu istediğini yaz sonra kah kah gül demek değil tabi. forum normlarını bir şekilde abuse edersen çok pis sonuçları olur. fitil fitil ödetiriz. evinden aldırırız etc. hadi şimdi git koştur ortalarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Aman aman, sululaşmaya gelecek olan varsa ciddi ciddi zahmet etmesin. Bir, kafanızdaki gamer girl tipine kesin uymuyorum, iki; erkek arkadaşımla beraber görevdeyiz orada. Buraya adam toplamaya gelmedim. Sırf cinsiyetim dişi diye bu muameleyi reva görüyorsunuz ama orada bana "Naber tatlı patates" diye yaklaşan olursa iki uyarıp sonra güvenliğe yaka paça attırım söylemiş olayım. Gerçi bunlar forum zevzeği, gerçek hayatta karşıma geçip iki cümle kurabileceklerinden şüpheliyim doğru düzgün. Tiple de alakası yok, "Aa karı." der mavi ekran verir. Yoksa niye forumdan böyle basitliklerle uğraşsın.

Etkinlik linkini buradan atıyorum: http://www.facebook.com/events/397304537017882/

Numarasını veren IQsundan şüphelendiğim insanı da tatlı patatese havale ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Micsoroft'un çıkardığı oyunlar. Doğru düzgün açıklayabilecek miyim diye gerildim. Google'da baksanız daha doğru ama şansımı deneyeyim.

Benim aklıma direkt The Big Bang Theory geliyor. Dizi olan. Orada ata binme, okçuluk oyunu oynuyor adamlar. Herhangi bir kontrolör olmadan. Okçuluk oynuyorsan gerçekten de yayı geriyormuş gibi yapıp nişan alarak yayı salman lazım. Hani biraz fiziksel aktivite de gerektiriyor. Tek başına oynayınca biraz tatsız kaçabilir ama bir sürü insan orada olacak. Geçen sene langırt masası bile büyük ilgi görmüştü.

Not: Forum düzenidir, hayatta karışmam. Yerim de değil zaten ama yeni gelen ne bilsin bunların çoğu takılma vs. İki sulu şaka yüzünden kaçmam ben ama kaçan kaçar. Ha umrunuzda değilse peki.
Sosyal ağlarda paylaş

Angrboda said:

Yahu nasıl kızmayayım; iki sohbet için giriyorum adam "Oo kari. " diyor. Ben "Oo herif" diye atlıyor muyum önüme gelene?

Rock Band oynamadım hiç. Forumdaki Soldat başlığını görünce anılarım canlandı ama. Bir ara bir başka forumda Quake 2 ve Soldat akşamları yapardık. Quake'de berbattım, gene vurulup kalmak istemiyorum bir köşede. Bir ara bir Soldat oynamak isterim ama.

İzmirCon'da Kinect oyunları olacak. Gelebilen gelsin. Beni de bulursunuz, görevli olduğum için çok vaktim olmayabilir ama zamanım olursa gelirim hemen Kinect köşesine.

* Gamer girl şu bu fark etmiyor; kabalık kabalıktır. Sineye çekmek durumunda kalmak istemiyorum. Kezbanlık edip "Hıı ne dedi, asıldı banaağ" tribinde değilim. De kabalaşmayın mümkünse. Sırf bana değil. Hoş mu oldu yani foruma üye olur olmaz öyle karşılanmak?

seni seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Adım sanım belli beyler bayanlar. Saklanmıyorum. Öyle bir şansım olsaydı: "Howard'ın annesi benim öyle diyeyim sana. Kapılara sığmıyorum. Bizim evde kapı yok. Öyle böyle değil." derdim.

Aranızda İzmirCon'da karşıma geçip böyle zevzeklik yapmaya cesaret edebilecek kaç kişi var acaba merak ediyorum. Hep özenmişimdir filmlerdeki "Atın bunu dışarı!" sahnelerine.
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...