Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Theridone

Öne çıkan mesajlar

Eternal said:

olm şu son 4 hafta çok süpriz gelicek rahat olun.. kimse matematiksel olarak bişeyleri garanti etmeden show yapmaya başlamasın..
Şu an öle 3 hafta öncede şampiyonluk falan ligtv'nin dogasına aykırı bi kere..
Rıdvan bile " Galatasaray şampiyon olmuştur.. tebrikler " falan dedigine göre kesinlikle bişeyler olucak.. Bekleyelim..

fb baslatti bence 10 maç 3 kupa 5 maç 4 kupa diye heryerde okuyordum ziya sengüle döner umarim uefayi alirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Rasim Ozan Benfica Feneri paspas yapar dedi

Malzeme çıktı gene

doğruya doğru,maç günü ne olur bilinmez sonuçta bi şekilde yarı finale çıktık ama hiç bir fenerlinin bu oynanan oyunla çok umudu olacağını sanmıyorum.5 yıl önce chelsea'yi gider deplasmanda yenebiliriz diyordum mesela çünkü takım o güveni veriyordu,şimdi maçlara çıkarken yenmeyi değil gol yememeyi umuyorum.Gs'maçlarında da öyle 2 yıldır puan aldığımız maçlarda bile eziliyoruz.geçen yıl playofflarda gs'yi 2-1 yendiğimiz maça sevinemedim bile,yenilmekten beter olmuştuk.şansımız varsa o maça benzer bi oyunla 2-1,1-0 falan belki yeneriz,deplasmanda da 3-0 2-0 yenilir döneriz.umarım finale çıkarız tabi ama bu oyunla final veya kupa için feci şans lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

fenn said:

Rasim Ozan Benfica Feneri paspas yapar dedi

Malzeme çıktı gene

doğruya doğru,maç günü ne olur bilinmez sonuçta bi şekilde yarı finale çıktık ama hiç bir fenerlinin bu oynanan oyunla çok umudu olacağını sanmıyorum.5 yıl önce chelsea'yi gider deplasmanda yenebiliriz diyordum mesela çünkü takım o güveni veriyordu,şimdi maçlara çıkarken yenmeyi değil gol yememeyi umuyorum.Gs'maçlarında da öyle 2 yıldır puan aldığımız maçlarda bile eziliyoruz.geçen yıl playofflarda gs'yi 2-1 yendiğimiz maça sevinemedim bile,yenilmekten beter olmuştuk.şansımız varsa o maça benzer bi oyunla 2-1,1-0 falan belki yeneriz,deplasmanda da 3-0 2-0 yenilir döneriz.umarım finale çıkarız tabi ama bu oyunla final veya kupa için feci şans lazım.

sen dedikten sonra bizim sampiyonlar ligi zamanini gezeyim dedim de pek umutlu degilmissin

http://forum.paticik.com/read.php?29,3133210,page=1#msg-3133280

S-H said:

2-1 sevilla alıcak gibi geliyor umarım yanılırım Fenerbahçem kazanır.

simdinin oldboyzlari da ne masummus o zamanlar
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Maliye, Topuk Yaylası'na yıkım kararı istemiş. Sebebi ise spor amaçlı tahsis edilen araziye otel ve Fenerium açılmasından ötürü ticari olarak kullanmakmış.

Federasyondan aldilar zaten bütün parayi insa etmek icin, araziyi de devletten ayarlamislardi spor tesisi diye ama sorun olmaz RTE girer araya halleder FB sinin isini.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...