Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galaxy S3 Orjinal ? Replika ?

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Ekran çizilmiyor kolay kolay ( Cornilla glass mı ne vardı hele ondan ise ) , kasa ise cidden sağlam Samsung'ların

Samsung Nexus S vardı bende , ben kırmayı başardım gerçi :)

Cebimde kırıldı , öyle bir düşüştü ki , taşın sivri kısmına düştüm , kotun cebi yırtıldı , telefonun ekran parçalandı , bacağımda morluklar vardı :D Yalnız onda bile çalışıyordu sadece ekran gitti , arama geliyor gidiyor vs herşey çalışıyordu normal :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Konuyu hortlatmak gibi olucak ama bu videolarda gördüğümüz gibi performanslı kullanılabiliyor mu bu aletler? Açıkcası şuan sıfır bi S3 alıcak maddi durumum yok replikalar şu videodakiler gibiyse eğer almak istiyorum bir tane, öneri istiyorum plx. Sar değeri falan için zaten kulaklıkla yapıyorum görüşmeleri mi ondan sakınmıyorum fazla.

fakir detected.

PS:Android'li bir telefonu ilk defa kullanıcam göz önünde bulundurun :(
Sosyal ağlarda paylaş

1. kalite bu videodaki ürünü note2 yi iphone 4s ve 5 i satın alabilirsin .Adamlar kadıköyden mağazadan satıyor .Yani kullanıp alabilirsin.
Yada netten kartlada alabilirsin.

facebookdan birebirürünler diye arat tüm videoları izleyip alırsın.

Benim bu işten karım yok valla satan eski bir dost :p

iphone 4s 399
note 2 399
iphone 5 499
s 3 499

son iki modele çift çekirdek 1gb ram mtk işlemciler dir ve gayetde kaliteli ürünlerdir.

Ama sonuçda kore malı bozulursa ne olur bilemem fakirim
Sosyal ağlarda paylaş

5800 mı kaldı artık ya değiştirmenin zamanı gelmiş kesinlikle.. Mesela Galaxy S3 mini telefonları benchmark'ların hepsinde tokatlıyor bu telefonlar.. Bende Gigabyte GS202 var bu telefonlarla aynı donanımda 2 yıl da garantisi var ve datastar en ufak arızalanmada telefonu değiştiriyor. Gayet memnunum yaza kadar kullanıp üst sınıf bir android alacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...