Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

GERGE

Öne çıkan mesajlar

emanet said:

lan delirttiler gene

team fight döner, adam iki piksel yanımda farma devam eder. bi diğeri 278361 kere pinglememe rağmen team fight'a geç gelip sonra senin yüzünden öldüm "report this nab" der (hepimiz öldükten sonra gelip 3 kişiye dalıyor tek başına at sigi)

abi uo'da sayısız klavye mouse parçalayıp camdan fırlatmış adamım ben, meditasyon sinir kontrolü bok püsür yapmasam evi ateşe verip camdan atlicam ya

bi de canı çok kıymetli olan tipler var, sanki oyunda ölünce gerçekten ölüyor köpeğin fırlattığı. ona güvenip dalıyosun bi bakmışsın full hp ile kaçıyor sonra "why suicide lol"

annesine sövünce "toxic player" oluyorsun, tribunal'de punish spamleyip gülümseyerek arkasına yaslanan veletler tarafından adalet sağlanıyor tabii.

neyse ya

şu tarz oyunlara üyeliğin tckimlik numarası ile olması lazım
Sosyal ağlarda paylaş

selam yanlışlıkla tr de başlamış bulundum lole level 13 oldum bi kaç gün içinde,oyunun başında tr nooblar yüzünden epey kötü oyunlr geçirdimde lolde hon gibi kdr/mmr puanlaması var mı? baştan eu westte account açıp xp/ip boost ile kasmayı düşünüyorum daha iyi account history olsun diye ama kime sorsam gerek yok 30 olana kadar kas olay rankedda başlıyor zaten dedi. TR de biraz daha kasıp RP ile AB weste mi aktarsam fikir verin lütfen :)
Sosyal ağlarda paylaş

machete pot
spirit stone vampiric/tear
elder lizard vampiric/tear
brutalizer

sonra takıma göre bakarsın işte

initiate/tank/bruiser/cc konusunda sıkıntı yoksa dmg git

bt-cleaver-manamune-lw

r-w-q-e
ilk evolve w. oyun uzayıcaksa/eziliyorsanız/başabaş gidiyorsa 2. q yoksa 2. e. 3. hangisini yapmadıysa o işte. ulti asla evolvelama oyun içindeki questini yapmadığın sürece
Sosyal ağlarda paylaş

surada spirit stone yerine wriggle diyorum ben.

onun dışında oyun başıdna biraz domişne ettiyseniz ve tf lerde burstleniyorsanız ulti evolvelanabilir ulti evolve + caktidne atılan ulti burst e "lol what?" çektirtip çok şey değiştirtebiliyor.

s-h, onu yapmam içi akali ve vi gibi ez champleri almam laızm prensiplerime (ve tek seferde 5 sayfa runepage + onları dolduracak rune aldıgım icin) olmayan ip me aykırı :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...