Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Camelot Unchained aka Dark Age of Camelot

Poaco

Öne çıkan mesajlar

realm ability vardı zaten determination mı ne. mezzden çıkartıyordu ama 5 saniye delayla. ama onu çok iyi kullanman gerekiyordu. yani direk basıp mezden çıkıp ölebiliyordun. birisi çıkıp mezz siliyordu yada hep beraber çıkılıyordu vs.

ayrıca daoc ustalaşması en zor pvp sistemiydi bana göre. o grup pvp sindeki taktiği, tekniği team playi zaten efsane ama o positional style ları o kargaşada oturtmak büyük ustalık istiyordu. arkasına geçiyorsun yavaşlatıyorsun, yana geçiyorsun stun kombosu başlıyorsun falan.

ayrıca caster olayı uo gibi. delice hardcore du. fizzle olayı varken caster oynamak baya zordu. iyi oynayan öttürüyordu işte.
Sosyal ağlarda paylaş

" If the idea of a Tri-Realm™, RvR-focused game where there is no PvE grinding, no gear grinding, no “instanced-based PvP/RvR” but with a entirely player-owned and crafted economy and where your choices matter, all set within a truly open and persistent world appeals to you, then I hope I’ve piqued your curiosity. "

demiş mark reis.

tamamı burda : http://citystateentertainment.com/2013/02/be-careful-what-you-wish-for/
Sosyal ağlarda paylaş

Ortamın çok keyifli olduğu bir zaman, yolculuk sırasında bir yerlerde, arkadaşlarınla mangal yaparsın, et sucuk o biçim, muhteşemdir... Yıllarca anlatırsın yiyebileceğin en güzel sucuk, en muhteşem mangal... Hayatta o tadı yakalayamazsın başka yerde diye ayaklı reklam panosu gibisindir, aklına geldikçe anlatır, anarsın eskileri

Uzun yıllar sonra bir gün yolun düşer aynı rotaya, sabırsızlanırsın bir an evvel yine orada olsam da cennette hissetsem kendimi diye, kurulursun mangal başına.......... lakin onca yıl hiç unutmadığın, keyifle anlattığın o lezzetten eser yoktur artık...

Sucuk "sucuk" gibidir sadece artık, ortam da "eh işte"

Umarım DAOC heyecanı da böyle kursağınızda kalmaz arkadaşlar, sucuk gibi...

Oyundan alınan o denli keyif, mangal başındaki ortamın da, yenen sucuk kadar önemli olduğu bir dönemin hatırasıdır.

Bırak sucuğu, ortam bile sucuk olduysa, hayal kırıklığına hazırlıklı olmak da fayda var

Yazdıklarım fazla negatif gelebilir, maalesef tecrübeyle sabit... Umarım beni yanıltır Camelot Unchained
Sosyal ağlarda paylaş

/played 30 days ile sadece lvl45 e kadar kasabilmistim paladinimi ilk ciktiginda oyun. Sonra git gide dusurduler level kasmalari.

Bu pislik patide biri betaya link vermisti oyle bulasmistim oyuna birde. 2 sene mi caldi lan oyun :) Kimdi o linki veren ciksin ortaya?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...