Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Camelot Unchained aka Dark Age of Camelot

Poaco

Öne çıkan mesajlar

minstrelde weapon swap ederek song swapliyoduk, 5 sayfa toolbar. Paladinler 3 tuslu chant swapten dert yanmis. Oyundaki acik ara en eglenceli classlardan biriydi theurgist, hele launch zamaninda stun CD si yoktu, air petler perma stuna sokuyodu adami. Ha birde 12 saatlik Caer Sidi raidleri, omrumu tuketmisti.
ToA cikmasaydi iyiydi. Uthgard baya iyi bu arada, classic server, cok gideri var, DF muabbetleri direk eskisi gibi. Classic server oldugu icin 600 pop baya yeterli.
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:

İyi oyundu ya daoc.

1 den 50 ye kaç gunde kasılıyor uthgardda?

oynayacaksanız gelirim. Hiberniada bi tane türk var onla takılıyordum. Albionda yahya abimiz vardı Zenobya Friar. Çok güzel zamanlardı ya.

1 den 50 ye kasış şöyle, seri iş yapan gruplarla aynı anda denk getirirsen login logout zamanlarını sanırım 5 gün 7 gün felan sürüyor. Bende Level 43 druid / 35 warden var. Albionda 50 arms 50 infil var midgard sevmediğim için açmadım hiç. Oynamak isterseniz uthgardda birbirimizi supportlayacak fast level olayına gircek classlar açarsak 1 haftada 50 oluruz. Grup pull bonusları var mesela 8 kişi olduğunda bi moba saldırdığında 5 mob daha geliyor camp bonus veriyo felanım öyle bomberlarla süper hızlı kasabiliyorsun.

Mesela Trio sınıflar 2 merc 1 pala - 1 pala 1 arms 1 merc/reaver
Duo sınıflar Merc pala - Cabalist cleric

supporter oynayabilirim isterseniz baydım dps takılmaktan :)

RR olayıda şöyle 3 bg var

Braemar 20-35
wilton 38 44
Thidranki 45 49

bramearda cap 2L2
Wilton 3L2
Thid 4L0 dı sanırsam 4L2 de olabilir. 49 da /xp off yapıp capleyesiye kadar grind takılmak süperdi ya.

Bu arada uthgarda TOA yı getirmeye çalışıyorlar ama sürer bi 2 yıl.

birde :D uthgardda rangerlar infiller armsmanler friar hiç gruba aranmıyor. Grupların kemik classları Merc reaver Cleric Paladin sorc theurg ve minis

Merc dps olarak armsden bile iyi cünkü armsin spear + ikinci spec calısmıyor doğru dürüst :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...