Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Sorieno said:

Birinciyi sidik zoruyla yarısına kadar oynamıştım. Fena değildi ama devam ettirememiştim nedense.
İkinciye hiç dadanmadım.

Dalayım mı oyuna direkt, güzel mi?
55 dakikanız var, yürü derseniz gidip alıyorum fizıkıl kopi.

Ben 1-2 ye teknik açıdan dayanamayıp oynamadım ama nette max 2 saatlik araştırmayla oynamış kadar olabiliyorsun hikaye açısından. 3 onlara göre cok cok iyi
Sosyal ağlarda paylaş

2 yi ilk çıktığında almıştım bilgisayar hakkını veremedi diye oynayamamıştım.

3. oyunun çıkacağını öğrenince tekrar 1 i bitirip sonra 2 yide oynayıp bitirdim.

Bence özellikle 2yi oynamayarak çok şey kaçırıyorsunuz. O kadar dandik değil oyun üstelik combat sistemi aynı.
Sosyal ağlarda paylaş

Patch 1.04

Patch notes also just appeared on GoG.
The Witcher 3: Wild Hunt - Patch 1.04 changelog:
Rebinding any key is now available after switching Unlock Bindings option in Options Key bindings submenu.
Corrects an issue in the dialog system that might rarely cause dialog looping in scenes.
Fixes an issue with incorrect behavior of Wild Hunt warriors after they were under the influence of Axii sign.
Corrects a bug causing spontaneous combustion of gas clouds.
1280 x 720 resolution is now properly displaying as valid resolution option.
Fixes boat stuttering in cutscenes.
Texture rendering quality for high / ultra presets improved.
Further improvements in NVIDIA Hairworks performance.
A few additional Gwent cards are now available in the Prologue area.
Fixes an issue where users with usernames using non-latin characters were unable to import saves from Witcher 2.
Overall stability and performance improvements.
Fixes related to alt + tabbing and minimizing game window.
Game icon updated.
Enlarges the size of the loot pop-up window in the UI.
Fixes an issue where, in certain circumstances, the comparison window could be displayed outside of game borders in the UI.
Upgrading set items no longer destroys sockets.
Small UI tweaks for Gwent.
Corrects some missing translations in localized versions.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun hikayesini netten okuyarak hikayenin iyi kötü olduğuna karar vermeyin bari ya. Ok deyin geçin de.

Star Wars u da izlemeyip okusan pek bir olayı yok der geçersin.

Olay 1'i 2'yi oynayıp mekanları karakterleri içselleştirmek zaten. Foltestle, Triss, Dandileon la takılıp yarın bigün birisine bişey olduğu zaman vay ulan demek. Veya Vizima'yı, kuzey kırallıklarını dağılmış gördüğünde neler olmuş buralar demek.

Yoksa kağıt üzerinde o onu kesti bu kral böyle yaptı, şu şuna ihanet etti sonra bu bunla şuna daldı vs diye okuyunca tabi ki bir şey anlamazsın.

1 bence çok güzel oyundu. Combatı ilk çok garip gelmişti ama ona da oyunun ilk 10-15 dakkasında alışıyorsun ondan sonra akıyor oyun. Ve uzun bir oyundu bir sürü mekan quest şehir vs vardı. Karakterlere çok iyi ısındırıyordu.

Neyse kısacası 1-2 yi tamamen oynayın derim. O zaman 3 çok daha keyifli gelecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

canavarları dövmekle kalmıyor arada bi iki tanesine kaydığı da oldu.

Bloody Baron questline spo

Bloody Baron'da karısı da kızı da ayrı manyaklar sdf ama çok iyiydi bütün hikaye.

Woodland spirit'i serbest bırakmıştım ben. Ondan pek iyi bi sonu olmadı Baron'la ailesinin. Onu öldürünce kurtuluyorlar mı acaba.

3 cadıyı keseydik bari witch hunterla birlikte mekanlarına gittiğimizde.

Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

arkadaşlar işler karıştı ya

Keira Metz e yürüdüm, sorunlarını hallettim sırf bir yatayım şu kadınla diye. Sonra onu Kaer Morhen'e gönderdim orada güvenli olur diye. Şimdi de Triss'e aynı şeyi yaptım, hatta sırf skor olsun diye "I love you" dedim kadına geri döndü, evlilik planları yapmaya başladı hemen. Onu da Kaer Morhen'e gönderdim.

1) Yannefer'a ne diyecem ben?
2) Kaer Morhen'de ne bekliyor beni korkuyorum

kiera

önce çaktım, sonra da geberttim şıllığı dsfsdfsd

Sosyal ağlarda paylaş

Gwent çok zevkli değil aslında, ilk turda galip geleceğim diye hayvan gibi kart açmazsanız genelde kazanıyorsunuz. Zira deck den kart çekme özel durumlar haricinde yok, elinizde 10 kart neyse 3 tur onlarla idare ediyorsunuz işte.

Pass geçmede var bilgisayar bazı yerlerde fena saçmalıyor, 3 tane melee karakter koydum birbirlerini buffladılar, borozan açtım o bu derken bir anda 64 attack power oldu, bilgisayar 16 da yani mantıken pass geçmesi lazım, yok abi 2 kart hariç hepsini koydu kaybetti. Kalan 2 kartıda weatherla alakalıymış dedim AI de sıkıntı var :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...