Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Burda tespit ettiğimiz şey şu ama, tamam görev değil onların "hepsi" ama acaba bir bölgedeki questler bitince artık sonrakiler tamamen info mu yoksa arada çerez niyetine (level vs) yine quest çıkıyor mu.

Daha ilk bölgeden yeni çıktım bi ara geri gidip bakmak istiyorum. Neticede buna takıntı diyoruz işte :p Ben başta bitkileri de toplaya toplaya gidiyodum ama büyük ihtimalle onlar da "respawn" oluyolar yani kafayı yemeye gerek yok :D
Sosyal ağlarda paylaş

bu seri hakkında enteresan bir bilgi öğrendim. serinin kitaplarını da okurum diye düşünüyordum, meğerse oyunun hikayesi kitapların bittiği noktada başlamış. geralt'ın hafızasını kaybıtmesi cd projekt bir senaryo eklemesiymiş, oyuncuların kitapları bilmediği için kahramanın da geçmişini unutmasını tercih etmişler, zekice.
neyse, romanların yazarı: ''oyunların senaryosunun benim dışımda gelişti. benim öykümün ilerleyişiyle bir alakası yok, benim sonumu onlar bilemez'' demiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Istari said:

bu seri hakkında enteresan bir bilgi öğrendim. serinin kitaplarını da okurum diye düşünüyordum, meğerse oyunun hikayesi kitapların bittiği noktada başlamış. geralt'ın hafızasını kaybıtmesi cd projekt bir senaryo eklemesiymiş, oyuncuların kitapları bilmediği için kahramanın da geçmişini unutmasını tercih etmişler, zekice.
neyse, romanların yazarı: ''oyunların senaryosunun benim dışımda gelişti. benim öykümün ilerleyişiyle bir alakası yok, benim sonumu onlar bilemez'' demiş.

Evet burada da yazılmıştı bu bilgi kitap yazarı burnu havada bi tip olup oyunda ki seneryoyu yazan adamı küçümseme modunda, akıllık yapıp kitaplardan ayırdığı için senaryoyu
Sosyal ağlarda paylaş

Dün 6-7 saat oynadım inanılmaz sardı.

Kafamdan o soru işaretlerini bitireyim olayını tamamen attım. Sadece questlere odaklandım. Özellikle main ve karakterlerle ilgili secondary questlere. Yolda da karşıma çıkarsa soru işareti veya diğer contractleri yaptım. Böyle olunca çok daha keyifli oluyor hikayeden kopmuyorsun. Sinematografi falan inanılmaz iyi zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...