Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Elan_Morin said:

Mortis said:

ama ilk mapde baya content yok mu?

rush da etmek istemiyorum herşeyi rahat rahat yapiyim diyorum

low'a çektim tüm grafikleri onda da yarım saat sonra yedim crashi.

öbür türlü 10-15 dakkada bir yiorum.

ben de 970'le crash yiyodum sürekli, NVIDIA control panel'e girip, 3D ayarlarından aşağıdakini yaptım ve restart attım (image olarak gösteremedim linki)

http://forums.cdprojektred.com/attachment.php?attachmentid=14467&d=1432029017

başkaları için devam etmiş sorun buna rağmen ama ben yaptıktan sonra 7 saat aralıksız oynayabildim. bir dene istersen en azından.

login ol diyor cdprojekte , göremedim SCreenshotı ama

şey mi max performance'a çekme olayı mı power settingsi? Eğer o ise onu da yaptım. o da olmadı :(
Sosyal ağlarda paylaş

Daha işteyim, oyun şimdi elime geçti, oynamadım ama şu ana kadar elime geçen en dolu dolu ps4 oyunu. Haritasından tut, soundtrack'ine , manual'ine, teşekkür kartına. Bu cd project red hakkaten oyun şirketleri arasında lawfull good alignment'lı tek şirket. Adamlara saygım sonsuz. Korsan oyun alanlar dahi varsa bu oyunu almasınlar. Hakkaten adamlar desteği hakediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Dnr'dan oyunu alınca steame ekleyebiliyor muyuz?

adamlar kendi steamlerini yaptılar GoG Galaxy diye. Steamden almayınca ondan açıp oynuyorsun. Ekran kartından gelen öyle en azından.

Origin'i steam'e ekleyip mesela Battlefield'da filan steamworks çalışıyordu ama Witcher 3 için beceremedim eklemeyi. Algılamıyor Steam gog galaxy'i.
Sosyal ağlarda paylaş

vaako51 said:

treasure hunts

tamerian valuebles da 4. ayakta bi evin altına indiğimiz yerde witcher sense ile hazineyi bulun falan diyorda orda kilitli bir sandık var ve ben anahtarı bulamamışım, açamıyorum sandığı. anahtar nerede bilen varmı?

Anahtar köyün NE kısmında ? olan bir köprü var, 2 tane drowner koruyor, dibinde bir ceset var yerde yatan o anahtar hepsini açıyor diye biliyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Dr den almıştım ben uygun fiyata, ama steam e eklenmiyor. Bu yüzden expansion ve çıkacak her oyun için gog a ihtiyacınız olacak. Expansion un kendisi 25$ zaten, steam de TR fiyatı 39 TL. Expansion ve gelecek olan her paralı eklenti için bu sebeple steam çok daha mantıklı bir seçenek.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...