Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Ultra texture diğerleri de mantikli seviyede high/ultra baya iyi performans sadece işte extra feature olarak ekledikleri performance killer onlari kapamak lazim ve grafik olarak cok temiz ve kaliteli oyun sıkıntı yok yani biraz deneme yanilmayla bulursunuz optimum ayarları.

Kontoller başta tırt geliyorda alışılır heralde zaten okonuda pek ümidim yoktu :p story / atmosphere içerik iyi olsunda
Sosyal ağlarda paylaş

Full hersey ultrada sadece saclari kapadim.. blur vs sevmedigim icin kapali. hbao+ secilmis falan.

50fps altina dusmedi daha ama 60 in ustune de cikmadi.

2k cozunurluk, 8gb ram, nvidia 980 4g gfx, i5 2500k (overclocksuz normal)

basarili su ana kadar.

edit : bir de asiri hizli combat. mouse ayarlamak lazim sanirim ucuyorum ordan oraya titreme falan oluyor ama bu mouse ile alakali gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Fps yi frapsla falan mı görüyosunuz nedir? Bulamadım da eğer ayarı/tuşu falan varsa...

GTX 690 ile ultrada fena değil ama fare hassasiyetini ayarlamak lazım beynim döndü :)

Evet fraps bende..

Mouse hassasiyetini dusur ama savaslarda gene baya yoruyor beni .. Aliscaz el mecbur.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

dün steam'den aldım da, pre load etmedim.

kaç gb şu an oyunun yüklü hali? ona göre ssd'ye yüklicem, diğer oyunlardan çok yer kalmadı.

SSD lik birşey yok ya ben hdd attım bunu loading fln yok texture yüklemesinde de delay olmuyor 21gb download ediyorsun açınca 35gb+ oluyordu sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...