Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

özlem tekin

karakedi

Öne çıkan mesajlar

hell iyi de bir türk fantaazi usulü gıygıy tarzı var ya hani bayık bayık inip çıkar mısralar arasında, mahsun kırmızıgül ve ibo ekolünden gelen :-p işte ben ona tahammül edemiyorum, yoksa tsm, batı klasik müziği ve batı pop'undaki kemanları beğenirim. doğru düzgün yapsınlar dinleyelim keman itirazım yok yani :)[hline]Opınıons are lıke assholes, Dan - everyone's got 'em and they all stınk.
Sosyal ağlarda paylaş

lol
neblim o zamanlar kim ne bilmiyodum aklımda öle kalmış
zaten bunlar rockçı iken böle ayırt edilemiyolardı
şimdi acık makyaj cart curtla bayan oldukları ayırt edilir oldu :P
*!çevirir de çevirir*
*!gunn'ın nanolarını toplar, yer*[hline]Myles `Kwama` Peak, level 29 -drunken- martial artiz of rubi-ka 1 clans
CLANS: YOUR FUTURE, YOU DECIDE ( o)(o )
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
özlem tekin'in 4 albümü de var, arasıra açıp dinlerim.

sanki
genelde depresif şarkılar yapmış.
laubali'de biraz daha hareket katmış,
tek başıma'da canlılık ve hareket birlikte getirmiş
gibi.

bu depresif stilini seviyorum.
tek başıma'da kırıldım var. albümün tek depresif ve geçmişi hatırlatan şarkısı bence.
ancak bunda da arkada tekno-klub müzik ortamı bozuyor

şarkılarını dinlerken aklıma bunlar geliyor. fazla bilgim yok özlem tekin hakkında, merak ettim belki birşeyler bilen çıkar..

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 19 Kasım 2004 01:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'de tek adam gibi kadın (!) şarkıcı vardır o da Şebnem Ferahtır, Özlem Tekin flan suxtır, k3nktir hatta b@bs tır.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Alexi_Septimus, 13 Kasım 2004 17:01 tarihinde demiş ki:
Beynine taktığın korseyi çıkartıp öyle konuş, yada hiç konuşma.
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden pek severdim. ama nesildasi sebnem ferah sarkisini soylerken kendisi la la laubali olmayi secip daha sonra da rockn coke'ta ucube hali ve tavirlari ile insanlarin karsisina cikti. marilyn manson'in grubu tribinde boyanmis adamlarla metal yapacakmis artik. ilk albumu gibi bisiyler yapabilse cok daha iyi olacak. kendini harciyor.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...