Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tez jürisi ikram

L'amante

Öne çıkan mesajlar

Süpermiş olay, hocaların ikram istemesi hüaallahaaaa
Bence seni denemişler kekoları-yağcıları aradan ayırmak için. Tez sunumunda ikram mı olur be ! Ha, olur diyorsan, not için her şeyi yaparım diyorsan Suşi öneririm ben de o zaman. Proflar bayılır suşi olaylarına. Hatta somon kesip kendin yap suşiyi orda. Sonra sunumuna başlarsın. hahhaha çok güldüm ben konuya, kusura bakmayın
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

dasaaa said:

olm

şimdi söyleyeceğim de çalıcaksınız kesin.

gidip kitap götürün lan!
bi boka yarasın bari.

hocaların ilgilendikleri konulardaki meslek dışı tabii bu konular kitapları alın verin.

okusunlar piçler

önce ben dedim onu

abi seni terörist yanlısı olduğun için sevmiyoruz, okumuyoruz yav.
Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

Süpermiş olay, hocaların ikram istemesi hüaallahaaaa
Bence seni denemişler kekoları-yağcıları aradan ayırmak için. Tez sunumunda ikram mı olur be ! Ha, olur diyorsan, not için her şeyi yaparım diyorsan Suşi öneririm ben de o zaman. Proflar bayılır suşi olaylarına. Hatta somon kesip kendin yap suşiyi orda. Sonra sunumuna başlarsın. hahhaha çok güldüm ben konuya, kusura bakmayın

abi doktora falan için seni çağırsak direk?

şak şuk vızıçt diye keser sarar verirsin

bi de maraş dondurmacısı getirecektim aslında ama o zaman notu vermezler bence
Sosyal ağlarda paylaş

yas pastanin servisinin zorlugundan ote, gecmeme ihtimalini ortadan kaldriyior bi nevi. yas pasta kutlama icin yapilir. mesela tez sunumu sirasinda degil de bir gun sonrasinda kutlama yapmistik biz 3 kisi mezun olunca, onun icin kullanmistik yas pasta.

su boregi de biraz yemesi zor. minik pizzalardan al

http://birkadinfenomeni.com/wp-content/uploads/2010/05/minik-pizza.jpg

biraz da bunun gibi kuru pastalar, daha tatli olabilir

http://i195.photobucket.com/albums/z52/muratos/kolaypasta/tuzlu-kuru-pasta-tarifi.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Sana da teşekkür ederim. Pahalı olması önemli değil de, iyi olsun. Bir kereye mahsus olacak sonuçta. Bir de geçtikten sonra hocaya çiçek yaptırırım. Sonra tezin son halini teslim ettikten sonra uzun süre bölümün yakınından geçmeyi düşünmüyorum...

Teşekkür ettim işte Deno:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...