Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Men: Days of Future Past (2014)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Filmi gene izleyesim geldi.

Bu arada belli basli karakterlerin "kötü/villain" olmamasi sebebiyle güclerini mecburi kontrollü kullanmalari otomatikmak onlari gücsüz gibi de gösteriyo. Mesela Xavier kötü bir karakter olsa. Error veriyorum direkt.
Ama Storm malak gibi durmamali uc git yildirimlara hükmet hortumlari cagir ne bilim. Göster lan kendini.

Pardon spoiler vermisim.

Mal gibi yerde öldü bide ya.

Bak gene sinirlendim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

Filmi gene izleyesim geldi.

Bu arada belli basli karakterlerin "kötü/villain" olmamasi sebebiyle güclerini mecburi kontrollü kullanmalari otomatikmak onlari gücsüz gibi de gösteriyo. Mesela Xavier kötü bir karakter olsa. Error veriyorum direkt.
Ama Storm malak gibi durmamali uc git yildirimlara hükmet hortumlari cagir ne bilim. Göster lan kendini.

Pardon spoiler vermisim.

Mal gibi yerde öldü bide ya.

Bak gene sinirlendim.

Bana göre

Yalnız orada yendik havasındaydılar hepsi. Stormda sevinçi paylaşmak için geriye döndü. En kötü ölenler hep bobby ile şu colossusdu.

X-Men gençlik ile alakalı

Apocolapyse gelecekte acaba 1973 ten sonraki olayları anlatan bir film gelecek mi ? Bu konuda bir bilgi var mı. Gençlik halleride iy içünkü.

Sosyal ağlarda paylaş

Hafta sonu gidecektim filme hatta 4:30 seansına yetişeyim diye yarı koşar şekilde gittim, gitmez olaydım. Gişedeki hatun "Film Türkçe dublaj." dedi. Inınııvrıdını dedim içimden, yıl olmuş 2014 hala insanlar 2 cümle okumaya üşenip Türkçe dublaj filmleri sinemada izlemeye gidiyor. 1 saat sonrada alt yazılısı varmış ama beklemedim 1 saat. Soğudum da zaten sinemadan.
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

ben çok beğendim filmi ama kafa allak bullak oldu, serinin bi sıralaması da yok sanki. şimdi bundan sonra nolacak merak ediyorum

cast sonundaki sahne?

aga o neydi ya? sanırsam dişi bir mutant mısır piramitlerini inşa ediyordu magneto stayla, millet te tanrı diye diz çökmüştü.

yazdım onun ne olduğunu.sinemadaki salaklar star wars mu dedi bide sdfsdf lan 10dakka scene bekleyip aptallık compute etmek nedir.
Sosyal ağlarda paylaş

BalisticGel said:

Hafta sonu gidecektim filme hatta 4:30 seansına yetişeyim diye yarı koşar şekilde gittim, gitmez olaydım. Gişedeki hatun "Film Türkçe dublaj." dedi. Inınııvrıdını dedim içimden, yıl olmuş 2014 hala insanlar 2 cümle okumaya üşenip Türkçe dublaj filmleri sinemada izlemeye gidiyor. 1 saat sonrada alt yazılısı varmış ama beklemedim 1 saat. Soğudum da zaten sinemadan.

İşin garibi geçen sene falan çıktı bu filmleri dublajlama modası. Eskiden çocuk filmleri hariç filmlerde olmazdı dublaj işi şimdi çoğu filmde o seçenek de oluyor. Acaba hala çocuk filmleri mi izliyoruz lan?
Sosyal ağlarda paylaş

Livered said:

sorular

şimdi jean ve scott döndügüne göre 3. filmdeki olaylar yaşanmadı mı oluyor ? Apocaplyse deniyordu 3 leme şeklinde ama şimdi eskilerin kaldıgı 1973 ten mi wolvonun uyanıp herkesin oldugu yerden mi ? Yalnız keşke daha fazla gözcü - mutant çatışması olsaydı süper olurdu.

nerde uyanıyor bu herif noluyor birisi anlatsın. aptal saptal para kazanıcaz diye bu super hero hikayelerinin içine sıçtılar ya.

Sosyal ağlarda paylaş

çok iyiydii biz bayağı eğlendik arkadaşla, olmuş hep böyle zamanda yolculuk çeksinler...

spo!

sanırım artık 1973 ten sonra olan hiçbir şey olmadı yani şimdiye kadar izlediğimiz filmler gitiiiii=)
sondaki fragmanımsı şey bayağı kısaydı, sanırım onu dapiramitlerin yapımına bağlayacaklar tıpkı JFK 'nin ölümüne bağlamaları gibi..

bir de ben bu Jean'i sevmiyorum ya....geri gelmeseydi iyiydi...=)

Fuck OFF sahnesinde koptuk salonca..

Sosyal ağlarda paylaş

keşke

Yalnız bu sentinel ve zaman yolculugu olayından en az 3 film çıkardı gibime geliyor. Sanki tek film biraz haksızlık gibi olmuş. Apocalpysten evvel 1973 ten sonrası anlatan bir film güzel olurdu esasında. Xavierın okulu tekrar açması, genç jeanne , genç storm vs. Hatta jeanın gençkenki phoenixle olan içsel çatışması bu filme yansıtılırdı profun onu önlemesi. Gençleri istiyoruz ve mümkünse her sene x-men gelsin .

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...