Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 19. Hafta: Galatasaray - Beşiktaş (27.01.2013 / 19.00)

BlueDreams

Öne çıkan mesajlar

moriarty said:

“İstiyorum ki bu sene biz kupayı, Galatasaray ligi alsın. Fener’in 100. yılında da şampiyon olalım.” Yıldırım Demirören - Kritik gs-bjk derbi öncesi

fb&bjk beraber falan ne ayaksınız lan

"Hep Fenerbahçe'miz konuşuluyor."

Yıldırım Demirören
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

bu arada 30 dakikanın hiçbir anında 10 kişiymişiz gibi hissetmedim, artık bjk mi fazla ezik kaldı bizimkiler mi harbi iyiydi bilemiyorum...

Yani maçı izlemedim de şimdi bir ton yerde yorumları okuyorum. Normaldir abi, Samet ile bu kadar.

Yani adam halen Buca'da sanıyor kendini, Anadolu takımlarına karşı aslan kesilmek ile olmuyor işte. Var olan oyun düzenini ne diye bozuyorsun? Bir Almeida sakatlandı diye hiç mi yedek planın yok? Şu kadro ile 4 mevkiiye birden müdahale etmiş oluyorsun. Anadolu takımında belki işine yarar ama GS'ye karşı işe yaramıyor.

GS isterse sezon boyu bok gibi oynasın ki çoğu maçında cidden bok gibi oynuyor ama GS'nin ayakta alkışlanıcak bir özelliği var. Fatih Terim sayesinde o da, "korkak oynamamak"

GS her zaman saldırıyor, her zaman çabalıyor. Yeriz ağa ne olacak görüşü var. Ne Samet'te ne de Aykut'ta bu olay yok. Gol yemeyelim de atarız mentalitesi ile gidemezsin, takımın da kasap takımına döner.

Ben izleyen arkadaşlarla konuşuyorum maçı da iyi ki izlememişim diyorum. Bu sezon ki en boktan, en kötü ve en kasap Beşiktaş'tı falan diyorlar. İyi ki görmemişim yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...