Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Aslında BJK'lı ve mavi formalı oyuncuya yaptıkları kasıtlı olmayabilir, özellikle BJK'lıda ikisi de topa doğru kaymış. ama Bursa'lı adama ve özellikle son Akhisarlı adama yaptıkları bayağı bildiğin kasaplık. O Akhisarlı olayının. hiç savunulur yanı yok.

BJK maçındaki pozisyonda faul bile yok zaten.

Akhisar maçında yaptığı futbolcu hem Semih'in hem Yekta'nın bileklerine baya kasti olarak bastı yani, aynı maçta o pozisyonları görmezden gelir kart çıkaramazsan buna da çıkaramazsın gayet doğal.

Seviyorum ben Riera'yı gayet kasaplara gerektiği gibi cevap veriyor az bile yapmış. Hayır eskiden bu tarz pozisyonlarda kırmızı çıktıktan sonra 3-5 maç gibi cezalar da veriliyordu kalmadı hiç böyle şeyler.

Gidip kasti olarak rakip futbolcunun ayağını kıran da 2 maç ceza alıyor son adam olarak rakip futbolcuyu formasından çeken de. Bunun 3 temmuzla da hiç alakası sanırım 7-8 senedir böyle bu durum, klüp başkanlarının cezalara müdahale edebildiği sistemin çok seri şekilde değiştirilmesi lazım. Şu Federasyon'u, pfdk'yı falan oluşturma işinin büyük klüplerin tekelinden çıkması lazım ki düzelsin bişeyler. Sonra işte Meireles'e verilemeyen cezayı adam gidip UEFA maçında kendisi alıyor elin gavuru kazımıyor çünkü senin ligini başka açıklaması da yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Schalke formsuz fakat çok bir önemi yok CL ortamında. Bastos ara dönemde gelmesine rağmen yardırıyor, keza diğer kanatta da Farfan var. En zayıf olduğumuz bölgelerde çok güçlüler, diğer alanlarda tabii ki biz bir adım öndeyiz fakat Bastos ve Farfan'ı kanatlarda durduramazsak yalan oluruz

Ayrıca eksik denmiş Schalke için fakat Huntelaar'ın forma giyebileceği düşünülüyor. Eksikler; Atsuto Uchida, Ibrahim Afellay, Kyriakos Papadopoulos, Ciprian Marica, Christoph Moritz, Lars Unnerstall.

Afellay zaten bayadır sakat. Marica yedek forvetleri. Papadopoulos Höwedes'in partneri gibi düşünülse de Matip daha sağlam bir oyuncu ve o oynar genelde. Holtby'nin transferi de Bastos'un gelişiyle tolere edildi. Huntelaar oynadığı takdirde ideal 11'leriyle çıkacaklar
Sosyal ağlarda paylaş

2-1 alırız diye düşünüyorum. Fakat göreceksiniz ki Almanya'daki maç daha kolay geçecek %70 diyorum bu tur için. Melo ve Eboue'nin kondisyon durumu önemli 3 haftadır oynamıyorlar ve bu maçta oynayacaklar.

Sneijder-Drogba-Burak üçlüsü oynayacaksa eğer o Arena'daki boğucu presi yapmamız biraz zorlaşır. Yine de Drogba ile başlayalım diyorum fakat en azından ilk yarı Elmander oynasın Burak yerine
Sosyal ağlarda paylaş

Formunun zirvesine çıkmış, 2-3 haftadır kanatta yapmadığını bırakmayan michel bastosun karşısında sezonun açık ara en önemli maçında sabri oynarsa eboue dururken, televizyonu direk camdan aşağı atarım.

edit: bastos sol kanatmış, rieranın %80 kırmızısı vardı sağ olsaydı :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...