Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Eternal said:

şimdilik bişey göremedik kardeş.. şuan'dan bahsediyoruz. dünya kupasındaki haliyle karsılastırmadık veya inter'i şampiyon yaptıkları seneyle.. ŞUAN.
sen kaçmaya başla biz yakalarız seni arkadan.

Baroni Sneijder'in 3 haftada verdiği yararlı pas toplamı kadar pası geçtim yararlı iş yapmamıştır yalnız.

Adam takır takır araya top salıyor, atak yönü değiştiriyor, ver kaç yapıyor geldiğinden beri.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben izliyorum valla, olduğu gibi kabul etmek lazımSergen'i. Öyle fazla bi futbol bilgisi falan da olduğunu sanmıyorum. Geçenlerde şöyle bişey söyledi:

Afrika kupası gereksiz abi... kim izler ki? Ben daha hayatımda bir tane Afrika kupası maçı izlemedim...

Anlatmaya çalıştılar falan yok onun dünyasında/evreninde afrika diye biryer veya Afrika futbolu diye bişey.

Hemen hemen her hafta da ayni yorumu yapıyor: "Transfer politikaları yanlış"

Olsun gene de seviyorum ben izlemeyi. Bilgin Görkberkin de yorumları çok kendine özgü, bambaşka açılardan bakıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgin Gorkberk bence en "cizgi disi" spor yorumcusu. Goruslerini de cok degerli buluyorum.
Catir catir GS lise grubunu elestiriyor.
Basketbol federasyonun ipligini pazara cikartti, milli takim primlerinin nasil dagitildigi konusunda aciklama yapmak zorunda birakti.
Belediye sporlarin durumu ile ilgili tespitleri cok enteresan kimsenin dokunmadigi yerleri desiyor.
Bir de o kadar rahat "bilmiyorum", "hic bir fikrim yok" diyor ki spor yorumcularinda rastlanmayan bir tavirdir.

Umarim yok etmezler adami da uzun zaman HABERCILIK isini surdurur. Yorumcu olmak zorunda degil ama bulduklarini haykirmak icik ekran sart. Yaz yaz hicbisey olmuyor bu memlekette.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Bilgin Gorkberk bence en "cizgi disi" spor yorumcusu. Goruslerini de cok degerli buluyorum.
Catir catir GS lise grubunu elestiriyor.
Basketbol federasyonun ipligini pazara cikartti, milli takim primlerinin nasil dagitildigi konusunda aciklama yapmak zorunda birakti.
Belediye sporlarin durumu ile ilgili tespitleri cok enteresan kimsenin dokunmadigi yerleri desiyor.
Bir de o kadar rahat "bilmiyorum", "hic bir fikrim yok" diyor ki spor yorumcularinda rastlanmayan bir tavirdir.

Umarim yok etmezler adami da uzun zaman HABERCILIK isini surdurur. Yorumcu olmak zorunda degil ama bulduklarini haykirmak icik ekran sart. Yaz yaz hicbisey olmuyor bu memlekette.

Bilgin'in GS yazıları iyiymiş , okumamıştım ben. Pek yakından takip etmiyorum açıkçası yönetim mönetim nedir durumlar ama, tahmin edilen bilinen durumları açık açık yazmış.

Elitist zihniyetli liseliler bozmaz umarım kurumsallaşmayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...