Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

fizban said:

troll'lemiyorum ama, ciddi söylüyorum. fenerbahçe'de iki futbolcu haksız ceza aldı. ikisi için tahkime gitti. biri haksızca onayladı, birinde tahkim cezayı indirdi.

ceza doğru şekilde indirilince, galatasaray kulübü resmi sitesinden ve kanalından çıkıp "ne biçim federasyon bu, fener bağırınca cezayı indirdiler, ceza dediğin inmez kardeşim!" diye açıklama yaptı.

şimdi hatalı bir hakem raporu (öyle heralde, bilmiyorum) ve pfdk cezası onları bekliyor. haklı olarak haklarını arıyorlar onlar da tahkim kurulunda. e arkadaşım, daha bir ay önce sen ağlamıyor muydun böyle şey olur mu diye ?

Caner haksız kırmızı kart gördü sonraki aldığı ceza kırmızı kartından değil sonrasında yaptığı hareketlerdendi. Yani doğruydu 2 maç cezası, hakaretten ceza almadı Caner hakaretin cezası 3 maçtan başlıyor. Yanlış yanlış şeyler yazıp bir de bilmişlik taslamayın.
Etiktir değildir tartışırsın da Caner'e gösterilen kırmızı kart hatalı olmakla beraber cezası gayet yerindeydi.

Meireles'in cezası çoooook ucuz oldu, Melo'nun ki de saçmalık zaten şuan. Küfürden 3 maç yaslamaları lazımdı, Oğuzhan'a da varsa maddesi sahtekarlıktan 1 maç falan verilebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:
Caner haksız kırmızı kart gördü sonraki aldığı ceza kırmızı kartından değil sonrasında yaptığı hareketlerdendi. Yani doğruydu 2 maç cezası, hakaretten ceza almadı Caner hakaretin cezası 3 maçtan başlıyor. Yanlış yanlış şeyler yazıp bir de bilmişlik taslamayın.
Etiktir değildir tartışırsın da Caner'e gösterilen kırmızı kart hatalı olmakla beraber cezası gayet yerindeydi.

Meireles'in cezası çoooook ucuz oldu, Melo'nun ki de saçmalık zaten şuan. Küfürden 3 maç yaslamaları lazımdı, Oğuzhan'a da varsa maddesi sahtekarlıktan 1 maç falan verilebilir.
caner kısmı direk yalan.

oğuzhan'a eğer sahtekarlıktan 1 maç verilecekse burak yılmazın lisansını yırtalım.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

DeathLord said:

caner kısmı direk yalan.

oğuzhan'a eğer sahtekarlıktan 1 maç verilecekse burak yılmazın lisansını yırtalım.

Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş. sporcusu CANER ERKİN'in, ihraç öncesi ve ihraç sonrası müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ve 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada FENERBAHÇE A.Ş. teknik sorumlusu AYKUT KOCAMAN'ın, sportmenliğe aykırı açıklamada bulunmasından dolayı takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Müsabaka hakemine hakaret edersen ki kırmızı kart görme sebebi buydu 3 maçtan az ceza verilemiyor. O kısmı hatalı karar diye iptal edildi, kırmızıdan sonra sağa sola deli dana gibi sağa sola saldırdığı için 2 maç ceza aldı.
Hafıza kötü heralde, ya da gözlükler sarı lacivert?

@CthuLhu
Adam kendisi dedi tükürmedim küfrettim diye.
Sosyal ağlarda paylaş

ben ezberlememişim. sen okuyup gösteriyorsun ama hala anlamamışsın. ihraç öncesi ve sonrası diyor. ihraç öncesi, ve sonrası. ihraç sonrasındaki videoyu izle zaten bakalım caner hakaret etmiş mi

http://www.ligtv.com.tr/haber/caner-atildi-kocaman-cildirdi

hayır insanın kendi kendini böyle çürütmesi de anca senin kalitende birine yakışır :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu cevap seviyesi de anca senin çapına yakışır zaten.

Bak Türkçe konuşuyorum tane tane yazıcam ki anla.

Caner hakeme hakaretten kırmızı kart gördü. Bunun cezası minimum 3 maç. Bu karar hatalı o yüzden bu cezayı siliyorlar.

Arkasından Caner itirazlarına şiddetli şekilde uzun süre devam etti, bunu da sportmenliğe aykırı hareket olarak değerlendirip 2 maç ceza verdiler.

Kırmızı kart dediğin zaten direk çıktıysa default 2 maç ceza gerektirir, ihraç sonrası yaptığı hareketlere de ceza verirsen 2 maç ceza veremezsin. 2+x≠2 (x 0'dan farklı bir sayı olmak üzere)

Bununla beraber Caner sadece 2 resmi müsabakada oynamadı yani Meireles'teki gibi kırmızı kartın cezasını da ayrıca çekmedi.

Anladın umuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

caner'in ihraçtan sonra yaptıklarına sportmenliğe aykırı hareket diyorsun yani. kafa 1500.

ayrıca ceza sadece ihraç sonrası hareketlerinden olsa ihraç öncesi ve sonrası yazmazdı. orada ihraç öncesi ve sonrası yazıyor. hayır birşeyi kopyalıyorsun, BAAAH BURADA BÖLE YAZIYOR diyorsun ama okumuyorsun bile.

kırmızı kartın cezasını, kırmızı kartın gereksiz olduğu durumlarda 2 maç vermezler. eğer gerekliyse dahi elmander varsa yine 2 maç değil 1 maç verirler. türkiye'de hatırlamıyorum ama ingiltere'de almanyada kırmızı kart cezasının kalktığı çok oluyor. yani allahın emri değil o 2 maç ceza.

anlamadığını biliyorum, birşeyler daha anlatacaksın ama uğraşmayacağım.

xenus; andre santos'u kimse istemiyor arsenal'de, piers morgan falan çıldırıyor hatta lol. iki takıma da iyi giderdi ama almadılar niyeyse. caner'i de kimse pek sevmez bu arada, ama adam haklı.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:

fizban said:

troll'lemiyorum ama, ciddi söylüyorum. fenerbahçe'de iki futbolcu haksız ceza aldı. ikisi için tahkime gitti. biri haksızca onayladı, birinde tahkim cezayı indirdi.

ceza doğru şekilde indirilince, galatasaray kulübü resmi sitesinden ve kanalından çıkıp "ne biçim federasyon bu, fener bağırınca cezayı indirdiler, ceza dediğin inmez kardeşim!" diye açıklama yaptı.

şimdi hatalı bir hakem raporu (öyle heralde, bilmiyorum) ve pfdk cezası onları bekliyor. haklı olarak haklarını arıyorlar onlar da tahkim kurulunda. e arkadaşım, daha bir ay önce sen ağlamıyor muydun böyle şey olur mu diye ?

sahtekarlıktan 1 mac ceza verseler burak önümüzdeki 3 sezonu boş geçer tey tey
Sosyal ağlarda paylaş

oyun cok dakika durunca adamin aldıgı ceza mi büyüyor neyi anlatmak istedin orda ?

surda emre belezoglundan daha itici bir adam caneri savundurcaksınız ama adam kırmızıdan sonra hiç bir halt yapmamış. ona 2 mac ceza geldiyse ligde oynatacak futbolcu bulamayız..

azcık objektif bakmayi ögrenebilmek gerek
Sosyal ağlarda paylaş

Bizimkilerin tahkime gitmeyeceğini, gitmemesi gerektiğini düşünüyorum.

Çünkü Adnan Öztürk adlı yöneticimiz Meireles olayında haklı olabilmesine rağmen ortalığı o kadar kızıştırdı ki, şu haklı durumumuzda 10 maç ceza gelse bile Melo'ya , söz söyleme hevesi bırakmadı insanda. 4 maç iyidir, he de geç
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

xenus; andre santos'u kimse istemiyor arsenal'de, piers morgan falan çıldırıyor hatta lol. iki takıma da iyi giderdi ama almadılar niyeyse. caner'i de kimse pek sevmez bu arada, ama adam haklı.

adam sizi çeyrek finale çıkaran birkaç oyuncudan biri aslında hırslı oynasa, şımarmasa çok iyi oyuncu. sol bek bulmak zaten zor. ziegler, kaldırımdan 2-3 kat iyidir.
şimdi bizde riera biraz sükse yapınca yönetim sol bek transferini pas geçti sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

vederson oynuyodu, roberto carlos sevilla maçında sakatlanmıştı. sağ bekte önder turacıydı. gökhan gönül yedek

ortasaha aurelio maldonado selçuk deniz alexti şamp liginde o sene

iyi defans = takım savunması. biz bu ortasahayla çeyrek final gördük her maç eze eze.

şimdi çok daha iyisiyle göremeyiyoruz çünkü sıfır takımca mücadele.

şu an defansa nestayı koysan bişey değişmez
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...