Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OnePunch-Man

KenshinHimura

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Animenin budget ı sanıldığı gibi astronomik değilmiş

https://www.reddit.com/r/anime/comments/3qav7a/one_punch_man_anime_budget/

"google translate" said:

One Punch Man tends to have the image that the budget is abundant, but it is not such a thing, it is strictly average level. Good for the passion of the animator that I am participating, One Punch Man there perseverance of each section has been made. Thank you for supporting the anime One Punch Man in the future!
Sosyal ağlarda paylaş

Webcomic #104v2

Oha işler bi anda ciddileşti. İlk yarısı tamamen geyikti, tıklarken eheh biraz daha gülerim diye bekliyordum.

Manga şu bölümlere yetişsin istiyorum ya. Bu hızla ve araya filler sıkıştırıp durmasıyla biraz zor, ama yetişsin artık.

http://i.imgur.com/HUdWS8g.png

Bir de şu sahneleri animede izleyebilirsek mükemmel olur ama kaç yıl bekleriz belli değil. Animenin Boros arcını bitireceğini varsaysak bile (ki o bile kesin değil) Garou arcına ayrı bi sezon gerekir, yarısı filan öyle.
Manga versiyonunda Garou arcına yönelik bayağı filler var bir de, daha 1/4 lük kısmındaki olayları bile bitirmedi. Bu tempoyla manganın yetişmesini beklememiz bile yıllar alacak gibi, anime tamamen imkansız.

Sosyal ağlarda paylaş

Evet yazar hala ONE, ama bu kısımlar webcomicte yoktu. ve bayağı uzun bir zamandır story arctan ayrıldı o yüzden filler dedim. Zaten 2-3 haftada bir çıkıyor, bir de 10 küsür bölüm uzatınca yeter artık asıl arca dönün demeye başladım.
Biraz da sabırsızlanıyorum, ilerideki kısımlar mükemmel çünkü. Garou arcının sonunu ve yeni arctaki kapışmayı beklemek bayağı zor geliyor.

Bu bölümler de çok güzel gerçi, daha hızlı yayınlasalar hiç itirazım olmaz daha bile güzel olurdu, kimse daha fazla bölüme karşı çıkmaz zaten. Ama zaten ara bu kadar açıkken ve yeni bölümler bu kadar yavaş çıkıyorken araya ekstra materyal eklemek te biraz sabrımı zorluyor işte.

webcomic

Hero Hunt kısmından hemen sonra Monster Association kısmı başlıyordu. Orası da 46.2 ye karşılık geliyor Tanktop Master'ı dövdüğü bölüm. Hemen sonrasında Bang, Bomb ve Genos kapışması gelmesi lazım, 10 bölümdür hala gelmedi. O zamandan beri filler işte.

Gerçi bunda biraz farklı yola sapma ihtimalleri de var, Monster Associationda Senior Centipede vardı Garou sonradan öldürüyordu, burada onu Metal Bat öldürdü onun yerine Dragon level Elder Centipede geldi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...