Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cok Pic, Az Laf

aquila

Öne çıkan mesajlar

pizza hut baya dipte çok bozdu artık almıyorum hiç. pizza bulls böyle pizza kenarlarını banmak için sos veriyorlar çok başarılı bence. bazen börek falanda banıyorum ona asdf. yada papa john's alıyorum. nadiren baharatından dolayı dominos. little caesars da iyi ama pizzaları küçük ve pahalı sanırım anlamadım olayını. ama en kötüsü pizza pizza böyle skandal birşey yemedim. yılbaşı menüsü mü ne vardı alayım dedim bir daha asla.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün aldım Pizza Hutt'tan, mideme oturdu resmen. Çok kötüydü. Bir daha almam.

Pizza Bulls veya Papa John's'u denemedim hiç, bir sonrakine deneyeyim.

Birde alakasız hikaye:
Evin yukarsına aylar evvel bir pizzacı açılıştı, SOLE pizza mı nedir... PROMOSYON 20 TL diye yapıştırmışlar cama.
Banner'larını 3. sınıf kartondan yapmışlar, içersi florasan ile aydınlatılmış falan. Pizza bir geldi, hayatımda böyle kötü pizza görmedim. Bileniniz vardır belki, ingiltere de ASDA'da 1 pound'luk büyük pizzalar vardır, o bu heriflerinkinden daha iyi. Ulen bağdat caddesine bakan bir yerde nasıl böyle bir yer açabiliyorlar çözemiyorum. Nasıl kafalar bunlar. "SATAR BUNLAR PANPPAAAA!" Kapandılar direk lülz.

Pizza Hutt falan işe bir seviye yukarda, o kadar.
Lokanta pizza'sı yiyin asıl. Otto, Miss Pizza, bir de istinye parkta bir pizzacı var sinema girişinde. Bunlar çok iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...