Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teketek / Fatih Altaylı vs. Levent Kırca

roket adam

Öne çıkan mesajlar

abi şey çok güzel burada, fatih altaylı tam 'aha lafı koydum' diye bir şeyler söylüyo, levent kırca cevabını veriyo çat al bakalım deyip kucağına bırakıyor bombayı.

-şimdi tutuklu gazeteciler diyosun, 80lerde de tutuklular vardı bir sürü o zaman ne yaptın?
+tiyatro verdim, gittim konuştum, muhaliflik yaptım, zart zurt.....(peki sen ne yaptın fatih sessizliği)
-mavi ekran

ahhhhahhahahaha diye güldüm pc başında.
Sosyal ağlarda paylaş

Levent Kırca'ya troll diyenler bir süre internetten uzaklaşsın. Anlayamadıkları jargonları günlük hayatlarında kullanmaya çalışıp kavram bulantısı yaratıyorlar. Bu trollük değil, komedyen olduğu için sanatını konuşturmuş. Bariz evire çevire dövmekle eş değer birşey :D Adam da çok doğru ve güzel bir iş yapmış helal olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Levent Kırca'ya troll diyenler bir süre internetten uzaklaşsın. Anlayamadıkları jargonları günlük hayatlarında kullanmaya çalışıp kavram bulantısı yaratıyorlar. Bu trollük değil, komedyen olduğu için sanatını konuşturmuş. Bariz evire çevire dövmekle eş değer birşey :D Adam da çok doğru ve güzel bir iş yapmış helal olsun.

ne alakası var abi bildiğin adamı sinir ede ede trollemiş.
orda ciddi bişi konuşululmaya çalışılırken saçma saçma hareketler yaptı, adam kapatırken şarkı fln söyledi.

gel ben sana takayım vs demek trollük işte
sanat bu kadar basit bişi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...