Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.0.7 Patch

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Vaktiğim olmadığı için PTR ile uğraşmadım ama bi kaç video izledim öyle pek one shot değil ama ya. Yani videolarda öyle gözüküyor. Haa uzun soluklu fight olmuyor kabul ama yani diablo ayarında bence pvp. d2'de de zaten aşağı yukarı bu ayarda diye hatırlıyorum. Mesela barbar dibine girdimi berserk ile 2 tane vurur falan :)

Ama şu dh'nin clockwerk taramalı tüfeği gibi olan skilli harbiden lanet bişeymiş. videoyu izlerken bile ifrit oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de abi diablo 2 yi oynadığımız senelerle, şimdiki seneleri birbirine karıştırmayın. pvp nin ne olduğunu, ne olabileceğini bilmiyorduk o zamanlar.

wow, aion, vb... çok geliştirdi pvp anlayışını insanlarda. diablo 1 de oynadım 2 yi de. hatta 2 yi çok fazla oynadım. ama diablo'da pvp hep böyleydi demek biraz fanboyluğa giriyor. çünkü geliştirilebilecek bir sistem heriflerin kaba etlerini yaymasından geliştirilemiyor. ve insanlar diablo 2de de öyleydi diye savunabiliyor.

he biliyorum öyle olduğunu d2de de. ama ne var abi biraz geliştirilse? e aynı grafikleri verselerdi bize sistemi değiştirselerdi sadece. ne var lan diablo serisinde hep öyleydi diye.

LAN KULAK DÜŞSÜN BARİ
Sosyal ağlarda paylaş

Act3den 4'e geçince nv stacklerı resetlenmiyecekmiş, iskatudan başlayarak bütün bosslar 2şer yellow guarenteed düşürecekmiş falan. Sonunda act4 yapmak için bir neden doğdu.

Bloglardan birinde "gizlenmiş increased drop rate" diye birşeyden bahsediyordu devler. İşte mesela phase beastin yellow/legendary düşürme ihtimali dandik skeletonunkinden bilmemkaç kat fazlaymış, bu yüzden act4ün bilinmedik hikmetleri varmış loot açısından falan.

Bir tyraels might + maximus + hierophants seal alıp denemek lazım, %50 falan ekstra damage, 200k dpse +100k dps mi ekler, abov.
Sosyal ağlarda paylaş

mastere said:

Blizzard hem usturuplu bir pvp içn uğraşmıyor hemde neden insanların oyunda tutmaya çalışıyolar.Benim anlamadığım düzgün bir pvp olmadıktan sonra insanlar neden oynasınki bu oyunu ?

Foruma epeydir bakmıyordum ama bu msg görünce şok oldum meğersem diablo pvp oyunuymuş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...