Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yedi yaşındaki luka oyuncağını kaybeder ve Lego'ya mail atar

mokoko

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

lego ne ya? iktisatçı mısınız lan, kamu yönetimcisi misiniz? endüstri mühe...pardon.

lego mindstorm HARİÇ olmak üzere, legonun diğer tüm setleri anca amatörü eğlendirir. herif gidiyo sana motor da dahil tüm parçaları içeren araba seti veriyo, sadece araba yapabiliyosun. gidiyo traktör seti veriyo, anca traktör seti yapabiliyorsun. yapboz gibi bir şey. yaratıcılık sıfır, zeka sıfır.

knex kitleriyle dünyayı fethedecek büyük mekanik aletler yaparsın, günlük yaşamda bile kullanırsın, istediğin her yerde kullanırsın kitlerden çıkan parçayı. insanı kısıtlamaz yani 'bu araba parçası, anca o kitte kullanırsın, başka bişi yapıcaksan başka kit al :)))' diye.

knex yerine aptal legoları tercih edenler potansiyel işletme mezunu zengin çocuklarıdır.

http://galeri3.uludagsozluk.com/138/facepalm_227785.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ben de emeklerinize saygı duyuyorum..
düşüncenize saygı duyuyorum....

saygı duymak lafı ne gerizekalıca bişi oldu lan tv sayesinde.

her neyse ya, yapın bişiler de görelim olm.
anca kuru kuru konuşuyorsunuz

goldbãren gibi adamlar ancak legolardan tenga egg yapmaya çalışırlar. O da tahriş ediyo tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

lego ne ya? iktisatçı mısınız lan, kamu yönetimcisi misiniz? endüstri mühe...pardon.

lego mindstorm HARİÇ olmak üzere, legonun diğer tüm setleri anca amatörü eğlendirir. herif gidiyo sana motor da dahil tüm parçaları içeren araba seti veriyo, sadece araba yapabiliyosun. gidiyo traktör seti veriyo, anca traktör seti yapabiliyorsun. yapboz gibi bir şey. yaratıcılık sıfır, zeka sıfır.

knex kitleriyle dünyayı fethedecek büyük mekanik aletler yaparsın, günlük yaşamda bile kullanırsın, istediğin her yerde kullanırsın kitlerden çıkan parçayı. insanı kısıtlamaz yani 'bu araba parçası, anca o kitte kullanırsın, başka bişi yapıcaksan başka kit al :)))' diye.

knex yerine aptal legoları tercih edenler potansiyel işletme mezunu zengin çocuklarıdır.

legoyla oynamayı beceremeyine de ilk kez görüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

hayır abi legonun tüm parçaları birbirine uyumlu zaten lego technic ten tut dandirik blocklarına kadar, baya bi sıkıntılı olması lazım insanın becerememek için büyük ihtimal arkadaş lego technic in ne olduğunu bile bilmiyo denk gelip mindstormu görmüş nette bi şekilde, aldığı 1-2 dandik lego bricklerinide ayrı kutularında tutup saklamıştır kesin sakın birbirine karışmasın parçalar sonra hiç bişi yapamam :( diye afsad
Sosyal ağlarda paylaş

mandalina said:

"roket adam" said:

legoyla oynamayı beceremeyine de ilk kez görüyorum

Üzülerek şuna katılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

knex lego falan özel ilgim yok ama bi dönem böyle hazır şato kale büyük gemi vs alıyordum lego güzel duruodu evde

fakat o kutu legolarımı bi akrabama emanet ettiydim bi dönem.hepsini kaybetti ibne ya.satmıştır ya da.

neyse onlardan bulamıyorum görmedim hiç.nerde var
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

dostum HD iskender istanbuldaki en iyi iskenderlerden dediğin gün beni kaybettin.

Myshkin said:

10 liraya yiyip yiyebileceğiniz en güzel iskenderlerden birini yapıyor valla herifler. eğer memnun kalmadıysanız gittiğiniz şubeyi değiştirin bence.

Bunu çay içerken okumamalıydım battı heryer ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...